chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Pierwsza odsłona Akademii Profesjonalisty w 2019 roku

Pierwsza odsłona Akademii Profesjonalisty w 2019 roku

24.01.2019
Choć do wiosny daleko, branża z tęsknotą wypatruje nadejścia sezonu budowlanego. To doskonały moment na ogłoszenie listy miast, do których zawita kolejna edycja Akademii Profesjonalisty Sopro. Programy szkoleniowe skoncentrują się na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych – zarówno w pomieszczeniach, jak i w strefie wokół domu.

Chemia budowlana - Pierwsza odsłona Akademii Profesjonalisty w 2019 roku
Łącząc dobre praktyki wykonawcze z innowacjami produktowymi, firma Sopro przygotowała dla uczestników Akademii Profesjonalisty aż trzy tematy szkoleń, zapraszając do współpracy znakomitych Partnerów. W tym sezonie uczestnicy spotkają się ze specjalistami Ceramiki Paradyż, Cerradu, Rubi oraz firm Kermi i Dallmer. Nad całością czuwają zaś organizatorzy – Dział Doradztwa Technicznego Sopro.

-Podczas poprzednich odsłon naszej Akademii, tematy: „Nowoczesna Łazienka” oraz „Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego” wzbudziły ogromne zainteresowanie wykonawców. Po zakończeniu zimowej edycji otrzymaliśmy wiele pytań o kontynuację tych zagadnień, dlatego bez wahania umieściliśmy je w planie wiosennych spotkań – podkreśla Radosław Szczytyński z firmy Sopro. - Zupełną nowością jest zaś cykl „Tarasy i balkony” – temat, który bardzo często pojawiał się podczas rozmów w kuluarach. Wszak kiedy, jak nie przed sezonem, najlepiej odświeżyć sobie wiedzę z zakresu zewnętrznych prac okładzinowych? – dodaje ekspert.

REKLAMA:


Akademia Profesjonalisty to wydarzenie z wielu powodów wyjątkowe. Skupia bowiem wykonawców o odmiennych doświadczeniach, różnym stażu, indywidualnych przyzwyczajeniach i jednym wspólnym celu – ciągłym pogłębianiu swojej wiedzy i doskonaleniu kompetencji glazurniczych.

- Podstawowym założeniem tych szkoleń jest zachowanie równowagi między wiedzą teoretyczną, a podnoszeniem umiejętności praktycznych. To nasza odpowiedź na rosnące oczekiwania rynku, która będzie prowadzić do coraz lepszego serwisu wykonawców oraz wysokiej jakości pracy – zwłaszcza z wykorzystaniem systemów i rozwiązań Sopro – podkreśla Radosław Szczytyński.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii, stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro i partnerów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas wykonywanych prac glazurniczych.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: www.akademiaprofesjonalisty.pl

Kalendarz szkoleń:


14.02.2019 Olsztyn - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
21.02.2019 Siedlce - Nowoczesna Łazienka
28.02.2019 Szczecin - Nowoczesna Łazienka
07.03.2019 Kraków - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
12.03.2019 Białystok - Tarasy i balkony
21.03.2019 Warszawa - Tarasy i balkony
28.03.2019 Poznań - Tarasy i balkony
11.04.2019 Gdańsk - Tarasy i balkony
25.04.2019 Katowice - Tarasy i balkony
09.05.2019 Zielona Góra - Tarasy i balkony
16.05.2019 Biłgoraj - Tarasy i balkony

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt