chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Ceramika Paradyż zaprasza do udziału w Akademii Profesjonalisty

Ceramika Paradyż zaprasza do udziału w Akademii Profesjonalisty

18.01.2019
Już niebawem rozpocznie się nowa edycja specjalistycznych szkoleń glazurniczych, których jednym z partnerów została Ceramika Paradyż. Uczestnicy wiosennej edycji będą mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami w wykańczaniu wnętrz oraz zdobyć praktyczną wiedzę przydatną w codziennej pracy.

Chemia budowlana - Akademia Profesjonalisty - szkolenie. Fot. Ceramika Paradyż
Akademia Profesjonalisty - szkolenie. Fot. Ceramika Paradyż
Akademia Profesjonalisty Sopro to wyjątkowy program całodniowych szkoleń i praktycznych warsztatów z zakresu prac wykończeniowych. Zainteresowani wykonawcy podczas spotkań poznają najnowsze rozwiązania techniczne dostępne na polskim rynku, co przekłada się na wzrost atrakcyjności i konkurencyjności świadczonych przez nich usług. Na koniec każdego spotkania uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą podczas szkoleń ekspercką wiedzę i umiejętności. – Warsztaty organizowane w ramach Akademii Profesjonalisty Sopro to nie tylko unikalna okazja do nabycia nowych umiejętności, ale też dobra szansa do wymiany doświadczeń między wykonawcami. Dzięki temu uczestnicy programu kończą spotkanie ze specjalistyczną wiedzą, która jest doceniana i poszukiwana przez zleceniodawców – zaznacza Piotr Stępniak, specjalista ds. szkoleń Ceramiki Paradyż.

Chemia budowlana - Akademia Profesjonalisty - warsztaty. Fot. Ceramika Paradyż
Akademia Profesjonalisty - warsztaty. Fot. Ceramika Paradyż
Podczas spotkań w Olsztynie i Krakowie eksperci Ceramiki Paradyż przedstawią sposoby prawidłowego doboru okładzin ceramicznych na podłożach ogrzewanych. Warsztaty w Siedlcach i Szczecinie przybliżą z kolei właściwości i zastosowanie płytek ceramicznych w nowoczesnych łazienkach.
REKLAMA:


Tegoroczna edycja Akademii Profesjonalisty jest bezpłatna.
Organizatorem cyklu spotkań jest producent chemii budowalnej Sopro. Zapisy są prowadzone przez stronę: www.akademiaprofesjonalisty.pl.
Liczba miejsc na każdej Akademii jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kalendarz i tematy szkoleń z Ceramiką Paradyż:


14.02.2019 Olsztyn – Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
21.02.2019 Siedlce – Nowoczesna Łazienka
28.02.2019 Szczecin – Nowoczesna Łazienka
07.03.2019 Kraków – Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego


Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt