chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Udane zakończenie sezonu. Jesienna edycja Akademii Profesjonalisty na finiszu!

Udane zakończenie sezonu. Jesienna edycja Akademii Profesjonalisty na finiszu!

16.01.2019
Ponad 300 uczestników, 6 Partnerów i 11 miast. Sopro po raz kolejny zaprosiło Wykonawców do udziału w dobrze znanym cyklu szkoleń z serii Akademia Profesjonalisty, które stanowią doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń i przyjrzenia się z bliska nowoczesnym technologiom z branży wykończeniowej. Frekwencja jak zwykle dopisała!

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Rynek materiałów budowlanych i wykończeniowych ulega dynamicznym zmianom – nie tylko w kontekście panujących, często sezonowych, trendów, ale przede wszystkim z uwagi na niezwykle szybki rozwój nowoczesnych technologii. Kluczowe staje się w tym przypadku „trzymanie ręki na pulsie” i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, mających bezpośredni wpływ na wzrost konkurencyjności i jeszcze mocniejszą pozycję na rynku. Odpowiedzią na te potrzeby jest udział w profesjonalnych szkoleniach, łączących zdobywanie wiedzy teoretycznej z doskonaleniem warsztatu wykonawcy.

- Ogromne zainteresowanie, jakie notują kolejne edycje Akademii Profesjonalisty niezaprzeczalnie dowodzi przydatności takich inicjatyw. Glazurnicy, którzy w swojej pracy zawodowej stawiają na jakość, pełen profesjonalizm oraz stały rozwój, mają okazję utrwalić swoje umiejętności – tak, by być na bieżąco zarówno z nowoczesnymi produktami, jak też oczekiwaniami dzisiejszych inwestorów. Producenci zaś zyskują możliwość pokazania, jak w praktyce działają ich rozwiązania – podkreśla Radosław Szczytyński ekspert firmy Sopro. - Dlatego, o sile naszych szkoleń decyduje ich formuła – połączenie prezentacji z częścią praktyczną, tak, by każde słowo miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości – dodaje.
REKLAMA:


Jesienna edycja to aż 3 tematy, które koncentrowały się na innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej i ich wykorzystaniu podczas prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych. – Do współpracy zaprosiliśmy wielu znakomitych Partnerów. O nowoczesnych systemach ogrzewania podłogowego opowiadaliśmy wraz z firmami Kermi oraz Collomix, temat montażu i właściwości okładzin megaformatowych wsparły Cerrad i Raimondi, zaś o niuansach wykonawczych podczas tworzenia nowoczesnej łazienki rozmawialiśmy z Ceramiką Paradyż oraz I-Drain. Szerokie podejście do poszczególnych zagadnień oraz spojrzenie na problemy wykonawcze z wielu perspektyw zagwarantowało pełne wykorzystanie potencjału tego typu spotkań – podkreśla Radosław Szczytyński ekspert firmy Sopro.

Obok cennej wiedzy, zarówno merytorycznej, jak i praktycznej, każdy uczestnik Akademii otrzymał certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, a także pakiet materiałów szkoleniowych i zestaw akcesoriów przydatnych podczas przyszłych prac glazurniczych.

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt