chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sopro na targach BAU

Sopro na targach BAU

11.01.2019
Monachijskie targi BAU to jedno z najważniejszych spotkań dedykowanych branży architektonicznej i budowlanej. Podczas tej edycji nie mogło zabraknąć również firmy Sopro, której obecność na targach to już prawdziwa tradycja, trwająca nieprzerwanie od 2003 roku. Tak producent chemii budowlanej rozpoczyna tegoroczne świętowanie swojego 25-lecia!

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Na gości targów czeka nie lada gratka – organizator zapowiada bowiem, że BAU 2019 będą większe niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy spojrzeć na liczby – na powierzchni 200 tys. m2 swoje produkty zaprezentuje aż 2,2 tys. wystawców z 45 krajów. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dla budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, szeroką gamą produktów budowlanych oraz tych dedykowanych aranżacji i wykończeniu wnętrz. Odbywające się w Monachium targi stanowią największe w Europie forum wymiany wiedzy i doświadczeń, będąc tym samym miejscem spotkań architektów, projektantów, wykonawców oraz producentów z całego świata.

Swoje know – how i szeroki wachlarz produktów zaprezentuje także Sopro. -Już dziś zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będą czekać na Państwa przedstawiciele naszej firmy, zaawansowane technologicznie produkty, a także szeroki wachlarz nowości z zakresu chemii budowlanej – podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro.
Przeczytaj również: Budujące widoki na przyszłość
REKLAMA:


Z innowacyjnymi rozwiązaniami Sopro będzie można się zapoznać w hali B6 na stoisku 103.

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt