chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ATLAS na targach budowlanych BAU MUNCHEN 2019

ATLAS na targach budowlanych BAU MUNCHEN 2019

02.01.2019
W dniach 14-19 stycznia 2019 r. w Monachium odbędą się jedne z największych targów budowlanych, materiałów i systemów BAU Munchen.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Wydarzenie jest także najważniejszą budowlaną imprezą na świecie, podczas której co dwa lata producenci prezentują liczne nowości produktowe, usługi i innowacyjne rozwiązania. Każda kolejna edycja targów cieszy się większą od poprzedniej frekwencją. Jak wskazują szacunki, nadchodzące wydarzenie odwiedzić planuje ponad 250 tysięcy osób!

Po raz pierwszy w historii w wydarzeniu weźmie udział także firma Atlas. Na liczącym ponad 160 m2 powierzchni stoisku zaprezentowana zostanie pełna oferta produktowa Grupy Atlas. Odbędą się również pokazy produktowe. Główne pokazy będą dotyczyć technologii żelowej, w której jesteśmy niekwestionowanym liderem w Polsce i zagranicą. Zaplanowane są również premiery nowych produktów, które w ręce fachowców budowlanych trafią już niebawem!
Przeczytaj również: Rynek chemii budowlanej A.D. 2015
REKLAMA:


W ramach licznych pokazów i prezentacji produktowych (3 pokazy w ciągu dnia) każdy, kto odwiedzi stoisko będzie mógł przekonać się o wyjątkowych właściwościach i możliwościach, jakie oferują kleje żelowe ATLAS. Uczestnicy targów będą mogli również zapoznać się z pełną ofertą wyrobów Grupy Atlas (w tym marek FOX DEKORATOR i IZOHAN), dzięki którym można od postaw wybudować dom. Na wszelkie pytania odpowiadać będą eksperci z działu walidacji, laboratoriów czy marketingu produktowego i szkoleniowcy ATLAS.

Poza ATLAS na targach BAU MUNCHEN będzie można zobaczyć jeszcze 49 polskich firm. Po raz pierwszy w historii wydarzenia, rodzime produkty prezentowane będą na ponad 2500 m2 powierzchni, w tym aż 19 000 m2 poświęconych najnowszym rozwiązaniom w zakresie chemii budowlanej. To właśnie tam, w hali B6, będzie zlokalizowane stoisko ATLAS (numer 209).

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt