chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » „Uszczelka” w sprayu – innowacyjna formuła od Tytan Professional

„Uszczelka” w sprayu – innowacyjna formuła od Tytan Professional

17.12.2018
Guma w Sprayu Tytan Professional – uniwersalny środek do naprawy wszelkich nieszczelności: od cieknącej rynny, elementów dachu, płytki, aż po pękniętą donicę ceramiczną.

Chemia budowlana - Fot. Tytan Professional
Fot. Tytan Professional

Wszechstronne zastosowanie


Przy użyciu Gumy w Sprayu Tytan Professional z równym powodzeniem można uszczelniać przeciekające rury, rynny, uszkodzone powłoki bitumiczne, płytki ceramiczne, PCV, a nawet drewno. Preparat umożliwia szybkie naprawy metalowych elementów (np. parapetów, rynien i rur spustowych) i wielu innych zewnętrznych elementów budowlanych. Skutecznie mostkuje spękania, a po wyschnięciu tworzy trwałe, elastyczne i wodoszczelne powłoki.

Guma w aerozolu zabezpiecza nie tylko przed przenikaniem wilgoci, ale także przed rdzą i korozją. Powłoka jest łatwa do estetycznego zamaskowania defektów – można ją też pomalować na odpowiedni kolor przy użyciu farb lateksowych lub olejnych.
REKLAMA:


Łatwa aplikacja, szybki i trwały efekt


Aplikacja nie wymaga żadnych narzędzi ani specjalnych przygotowań. Jedyne, o co trzeba zadbać, to oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni przeznaczonych do spray’owania oraz zabezpieczenie folią lub taśmą malarską miejsc, do których guma nie powinna się dostać.

Preparat rozpylamy cienką warstwą, która schnie ok. 20-30 min. Jeżeli potrzebne jest wzmocnienie powłoki, czynność powtarzamy. Należy przy tym pamiętać, by pierwsza warstwa była cieńsza, a dopiero przy drugiej i kolejnej użyć większej ilości preparatu.

Jeżeli nie wykorzystaliśmy całej zawartości puszki, należy odwrócić ją do góry dnem i kilkakrotnie nacisnąć zawór – w ten sposób oczyścimy dyszę, umożliwiając jej ponowne wykorzystanie.

Profesjonalizm dla każdego


Guma w Sprayu Tytan Professional to produkt dla profesjonalistów, którego można z powodzeniem używać także do amatorskich napraw. To bardzo wygodny i skuteczny sposób na radzenie sobie z nieszczelnościami i działaniem wilgoci.

Liczba możliwych zastosowań jest praktycznie nieograniczona – nie tylko w warunkach budowlanych, ale także w gospodarstwie domowym, w garażu, na działce czy w ogrodnictwie. Podobnie jak WD-40 przydaje się wszędzie tam, gdzie trzeba działać szybko i skutecznie. Guma w aerozolu Tytan Professional jest środkiem „pierwszej pomocy” przy uszkodzeniach powierzchni, przeciekach i w ochronie przed wilgocią.

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt