chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kolejna edycja warsztatów w krakowskiej ASP z Tikkurila

Kolejna edycja warsztatów w krakowskiej ASP z Tikkurila

28.11.2018
Tikkurila we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie po raz kolejny organizuje warsztaty dla studentów. Podczas zajęć, które odbędą się 7 grudnia br. na Wydziale Architektury Wnętrz, uczestnicy będą mogli poznać produkty marki, a także dowiedzieć się więcej na temat zastosowania farb w architekturze. Szkolenia pod okiem specjalistów Tikkurila to doskonała okazja dla młodych artystów do sprawdzenia swoich umiejętności.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

- Cieszymy się, że możemy wspierać przyszłych architektów już na początku ich ścieżki zawodowej. W ramach przygotowanych zajęć z przyjemnością dzielimy się z nimi naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą ekspercką, by ułatwić im wejście do świata architektury wnętrz. Podczas praktycznych szkoleń z Tikkurila studenci ASP mogą dać upust wyobraźni i stworzyć najróżniejsze stylizacje za pomocą farb i innych produktów, poznając przy tym ich wyjątkowe właściwości - mówi Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

Warsztaty organizowane są z myślą o kształceniu młodych architektów, którzy będą mogli wykorzystać tę wiedzę w swojej przyszłej pracy. Zajęcia składają się z dwóch części. Pierwszym etapem jest seminarium, którego celem jest przedstawienie studentom informacji na temat właściwości farb oraz możliwości ich wykorzystywania w projektowaniu wnętrz. Z kolei podczas praktycznych szkoleń uczestnicy mają okazję własnoręcznie wypróbować produkty Tikkurila oraz zobaczyć, jak prezentują się wykonane za ich pomocą efekty dekoracyjne.
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt