chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka nagrodzona w kategorii „Promocja Podkarpacia w Polsce i za granicą”

Śnieżka nagrodzona w kategorii „Promocja Podkarpacia w Polsce i za granicą”

28.11.2018
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA została uhonorowana przez Kapitułę Nagrody Podkarpackiego Klubu Biznesu statuetką w kategorii „Promocja Podkarpacia w Polsce i za granicą”. Rozdanie nagród miało miejsce podczas XIV Gali PKB, która odbyła się 23 listopada br. w Jasionce k. Rzeszowa.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Podkarpacki Klub Biznesu to największa organizacja zrzeszająca podkarpackich przedsiębiorców, która od 18 lat działa na rzecz integracji tego środowiska. Tegoroczna, XIV edycja Gali zgromadziła ponad 500 osób ze świata nauki, biznesu, instytucji oraz stałych partnerów dorocznego spotkania, będących równocześnie członkami Podkarpackiego Klubu Biznesu.
Kapituła Nagrody PKB pod przewodnictwem prof. Adama Nogi przyznała cztery statuetki i jedno wyróżnienie, by docenić firmy i osoby, wnoszące szczególny wkład w rozwój Podkarpacia. Wśród nich znalazła się Śnieżka, uhonorowana statuetką w kategorii „Promocja Podkarpacia w Polsce i za granicą”.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Produkty Śnieżki, które powstają właśnie tu, na Podkarpaciu, są szeroko znane i cenione nie tylko w kraju, ale i na świecie. Od lat stanowią źródło inspiracji dla milionów ludzi w kilkudziesięciu krajach. To wielkie osiągnięcie Śnieżki, ale i wielka duma dla naszego regionu. Kapituła Nagrody PKB nie miała żadnych wątpliwości, że to właśnie Śnieżka powinna zostać uhonorowana statuetką za zasługi na rzecz promocji Podkarpacia w Polsce i za granicą – uzasadniła wyróżnienie Małgorzata Kucharska, Prezes Zarządu Podkarpackiego Klubu Biznesu.W imieniu FFiL Śnieżka SA nagrodę odebrała Joanna Wróbel-Lipa Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych, która podkreśliła podkarpackie korzenie spółki.

Nagrody przyznawane lokalnie mają dla nas szczególne znaczenie, bo jako firma zawsze podkreślamy swoje przywiązanie do korzeni. Za sukcesem, takim jak ten, zawsze stoją ludzie i to jest właśnie nagroda, na którą bez wątpienia zasłużyli nasi pracownicy. Niezmiennie, od początku istnienia Śnieżki, sercem firmy są nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane na Podkarpaciu, Jesteśmy dumni, że nie tylko zbudowaliśmy nasze marki, ale współtworzymy także markę Podkarpacia i Polski – mówiła podczas Gali Wiceprezes.

REKLAMA:

Podkarpacki Klub Biznesu powstał w 2000 roku w Rzeszowie. Jest dobrowolna organizacją zrzeszającą przedsiębiorców, a obszarem swojego działania obejmuje cały region Podkarpacia. Wszyscy przedsiębiorcy – założyciele PKB – kierują firmami, które osiągnęły znaczący sukces w skali ogólnopolskiej i międzynarodowej. Podkarpacki Klub Biznesu obecnie zrzesza ponad 300 przedsiębiorców podkarpackich oraz blisko 500 przedstawicieli firm poprzez Regionalne Izby Gospodarcze.
Kontakt dla mediów:
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt