chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Profesjonalne ćwiczenia ratownicze z firmą Soudal

Profesjonalne ćwiczenia ratownicze z firmą Soudal

07.11.2018
5 listopada 2018 roku na terenie zakładu Soudal Manufacturing Sp. z o.o. odbyły się profesjonalne ćwiczenia ratownicze. Udostępniona strażakom fabryka, która przynależy do wiodącego producenta chemii budowlanej na świecie, na co dzień dostarcza szeroką gamę m.in. pian poliuretanowych, uszczelniaczy i silikonów do krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji Centralnej.


W manewrach wzięły udział jednostki PSP z terenu województwa mazowieckiego, Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego „RADOM 6” oraz wybrane siły i środki Kompanii Gaśniczej „WISŁA”. Łącznie uczestniczyło w nich 30 zastępów (101 strażaków). Głównym celem ćwiczeń było usprawnienie działań ratowniczo-gaśniczych w przypadku awarii, a także współpracy strażaków ze służbami technicznymi zakładu. Uczestnicy manewrów wykazali się doskonałą organizacją i potwierdzili swoje przygotowanie do realizacji tego typu zadań.

Zakład produkcyjny Soudal w Pionkach wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i spełnia najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Dzięki systematycznie organizowanym ćwiczeniom, firma Soudal weryfikuje funkcjonujący na terenie zakładu wewnętrzny plan operacyjno-ratowniczy, a strażacy mają możliwość przetestowania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu likwidacji zagrożeń.
Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt