chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Konsumencki Lider Jakości 2018 dla firmy Izohan

Konsumencki Lider Jakości 2018 dla firmy Izohan

06.11.2018
Firma IZOHAN została nagrodzona Złotym Godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 w kategorii Gonty Bitumiczne. Produkty IZOHAN, w ocenie ankietowanych, wyróżniają się doskonałą jakością, ciekawą kolorystyką, przystępnymi cenami, a także łatwością montażu.

Chemia budowlana - Fot. Izohan
Fot. Izohan

Firma IZOHAN została nagrodzona Złotym Godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 w kategorii Gonty Bitumiczne. Produkty IZOHAN, w ocenie ankietowanych, wyróżniają się doskonałą jakością, ciekawą kolorystyką, przystępnymi cenami, a także łatwością montażu.

Wybór konsumentów


KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 jest ogólnopolskim programem konsumenckim prowadzonym przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Celem projektu jest wyłonienie najlepszych, zdaniem konsumentów, marek i firm, które funkcjonują na polskim rynku. Opinie płynące od Klientów to dla nas najważniejsze źródło informacji. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z przyznanego nam wyróżnienia. Jest to dowód, że nasze starania i dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów są doceniane i przenoszą się na zaufanie, którym darzą nas Klienci. Przyznana nagroda stanowi dla nas dodatkową motywację do jeszcze cięższej pracy – mówi Krzysztof Ogórek członek zarządu firmy IZOHAN.

Szeroka oferta


W ofercie firmy IZOHAN znajdują się gonty o rozmaitych kształtach i kolorach. Dzięki swojej trwałości, łatwości montażu i uniwersalności stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby Klientów.

REKLAMA:

Proces badawczy


KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to projekt, który wyróżnia się zaawansowanym, dwuetapowym procesem badawczym. Respondenci kwalifikowani są do badania w oparciu o wiek, płeć, miejsce zamieszkania oraz proces aktywności konsumenckiej w przypadku badania kwestionariuszowego oraz wieku, płci i miejsca zamieszkania w przypadku badania opinii przez CAWI.
Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Izohan
Nowości z firmy Izohan
Czytelnia firmy Izohan
Poradnik firmy Izohan
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt