chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Najpopularniejszy SYSTEM OCIEPLEŃ – FIRMA ROKU 2018

Najpopularniejszy SYSTEM OCIEPLEŃ – FIRMA ROKU 2018

23.10.2018
Jak co roku, portal chemiabudowlana.info rusza z głosowaniem w plebiscycie na najpopularniejszą firmę oferującą systemy ociepleń. Głosownie rozpocznie się 1 listopada 2018 i potrwa do 2 stycznia 2019.

Chemia budowlana - Najpopularniejszy SYSTEM OCIEPLEŃ – FIRMA ROKU 2018

To swoisty plebiscyt popularności marki.
W badaniu popularności, zgłoszone firmy posiadające w swojej ofercie systemy ociepleń zostaną poddane ocenie w głosowaniu internetowym. Głosować będą internauci na specjalnej stronie internetowej rankingu.

1/ Procedura wyboru:


Zwrócimy się do wszystkich producentów chemii budowlanej posiadającej w swojej ofercie systemy ociepleń, z prośbą o udział w Rankingu. Zgłoszone firmy (logo marki bądź firmy) zamieścimy w specjalnie opracowanym, autorskim programie, który na bieżąco będzie zliczał głosy Internautów.
REKLAMA:


2/ Głosowanie:


Internauci w okresie trwania konkursu, będą mogli oddać swój głos na jedną z prezentowanych firm, marek za pośrednictwem dostępnego na stronie rankingu w/w programu (ankiety).

Szczegółowy raport z ostatecznymi wynikami dostępny będzie na stronie rankingu po zakończeniu głosowania. Głosować można tylko raz na dobę.

3/ SYSTEMY OCIEPLEŃ - FIRMA ROKU 2018


Ostateczne wyniki (miejsca zajęte) poznacie Państwo w kolejności zależnej od liczby oddanych głosów. Firma która uzyska największą ilość głosów otrzymuje tytuł: SYSTEMY OCIEPLEŃ - FIRMA ROKU 2018.

4/ Korzyści wynikające z uzyskania tytułu: SYSTEMY OCIEPLEŃ - FIRMA ROKU 2018:


Wybrana firma otrzymuje tytuł: SYSTEMY OCIEPLEŃ – FIRMA ROKU 2018. Firma przez cały kolejny rok (czyli 2019) będzie prezentowana na stronie głównej portalu chemiabudowlana.info.

Producent systemów ociepleń otrzymuje prawo do posługiwania się specjalnym znaczkiem oznaczającym: firma wybrana przez Internautów. Dodatkowo promocja zwycięskiej firmy, odbywać się będzie na informacyjnych portalach budowlanych: www.chemiabudowlana.info, www.obud.pl, (również w mediach społecznościowych) przez pół roku. Łączna wartość promocji na wymienionych portalach 20 tys złotych.

5/ Patroni medialni


Informacje oraz wyniki rankingu ukażą się również w prasie oraz na stronach internetowych naszych partnerów medialnych.Zapraszamy do udziału
Redakcja portalu chemiabudowlana.info


Autor: chemiabudowlana.info - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy chemiabudo
Nowości z firmy chemiabudowlana.info
Czytelnia firmy chemiabudowlana.info
Poradnik firmy chemiabudowlana.info
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt