chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Technologia przyszłości na targach DREMA 2018 w Poznaniu

Technologia przyszłości na targach DREMA 2018 w Poznaniu

08.10.2018
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego to wydarzenie skupiające ekspertów przemysłu tak drzewnego, jak i meblarskiego. W tegorocznej edycji imprezy firma fischerpolska została jednym z partnerów ogólnopolskiego konkursu dla pasjonatów drewna „Starcie Mistrzów”.

Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer
Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer

Konferencje, stoiska wystawiennicze i pokazy produktowe zorganizowano na terenie rozległego obiektu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Odbywającemu się w dniach 11 – 14 września wydarzeniu przyświecała idea przemysłu 4.0. Filozofia, która za sprawą Klausa Fischera jest równie bliska całej Grupie fischer, staje się wyznacznikiem zachodzących zmian, trendów i kierunku, w jakim zmierza branża przetwórstwa drzewnego w Polsce i na świecie.

Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer
Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer

Nowości i udoskonalone rozwiązania dla przemysłu drzewno-meblarskiego zaprezentowano w 6 pawilonach wystawienniczych, a jeden z nich w całości poświęcono partnerowi polskiego oddziału Grupy fischer – twórcom kanału i projektu „Dom i Drewno”. Internetowa redakcja, która jest kompendium wiedzy dla tych, którzy mają do czynienia z obróbką drewna na co dzień, ale też dla dopiero zgłębiających tajniki stolarki, poza dedykowanym stoiskiem i transmisją na żywo, po raz pierwszy podjęła się organizacji ogólnopolskiego konkursu ciesielskiego „Starcie Mistrzów”. Podczas debiutującej edycji 10 pasjonatów drewna przez kilka miesięcy rywalizowało o możliwość zaprezentowania swoich prac w finałowych starciach, a także zdobycia atrakcyjnych nagród od partnerów i sponsorów, w tym m.in. zestawów klocków fischertechnik Cars & Drives i Racers, wraz z asortymentem inteligentnych zamocowań od fischer – nylonowych kołków DUO-Power czy długich wkrętów konstrukcyjnych do drewna Power-Fast. Produkt ten, ze względu na swoje przeznaczenie, jest dobrze znany miłośnikom majsterkowania i pracy z drewnem – dzięki wyjątkowemu gwintowi Power-Fast dochodzi do końcówki wkręta i zapewnia szybkie początkowe wcinanie się do podłoża. Tę i inne funkcjonalności wykorzystano podczas konstruowania stołu warsztatowego i transmisyjnego naszych partnerów, a także w trakcie dodatkowo przeprowadzonego konkursu, na jak najszybsze, a przy tym jak najdokładniejsze, jego wkręcanie.
Przeczytaj również: Targi AUTOSTRADA-POLSKA
REKLAMA:

Branżowe Targi DREMA to od wielu lat okazja do zapoznania się z nowościami z zakresu funkcjonalnych maszyn, narzędzi, urządzeń oraz systemów zamocowań dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. W ostatniej edycji imprezy udział wzięło blisko 400 wystawców i pasjonatów naturalnego surowca, którzy zaprezentowali blisko 46 nowości produktowych.

Autor: fischerpolska Sp. z o. o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy fischerpol
Nowości z firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Czytelnia firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Poradnik firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt