chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Magazyn wewnętrzny Śnieżki drugi w Polsce

Magazyn wewnętrzny Śnieżki drugi w Polsce

04.10.2018
Magazyn wewnętrzny Śnieżki, „W KOLORZE”, zajął drugie miejsce w ogólnopolskim Konkursie Biuletynów Firmowych 2018. Listę projektów custompublishingowych i multimedialnych nagrodzonych w 18 edycji Konkursu Biuletynów Firmowych ogłoszono 2 października br. Śnieżka zaliczyła awans w stosunku do ubiegłego roku, zdobywając aż 180,55 na 200 punktów.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Kwartalnik „W KOLORZE”, wyróżniony drugim miejscem w kategorii „Publikacje drukowane, biuletyn wewnętrzny”, od lat jest tworzony w zgodzie z najwyższymi standardami merytorycznymi i graficznymi – począwszy od założeń redakcyjnych, przez format magazynu, dobór i prezentację treści, aż po dbałość o poprawność i atrakcyjność językową. Po raz kolejny praca zespołu redakcyjnego Śnieżki została doceniona przez wymagające jury.

To ogromne wyróżnienie dla wszystkich redaktorów naszego magazynu, którzy z dużym zaangażowaniem podchodzą do przygotowania zawartości merytorycznej każdego numeru, jak i agencji WORKROOM Group, odpowiedzialnej za część graficzną projektu. Cieszymy się, że nasze starania ponownie zostały docenione przez profesjonalistów z branży, to ogromna dawka motywacji do dalszej pracy – mówi Dominika Kurzawa, Specjalista ds. Komunikacji FFiL Śnieżka SA.
REKLAMA:


„W KOLORZE”, którego adresatem są pracownicy Śnieżki, ukazuje się raz na kwartał. Magazyn w atrakcyjny, przystępny sposób opisuje aktualności z życia firmy – w obszarze odnoszonych sukcesów, inicjatyw społecznych czy nowych produktów. Kwartalnik zawiera ponadto część lifestyle’ową, bogatą w praktyczne porady, ciekawostki i pomysły na spędzanie wolnego czasu.

Konkurs Biuletynów Firmowych jest organizowany przez agencję Agape Custom Publishing od 2001 r. Jego ideą jest wyłanianie i nagradzanie najbardziej profesjonalnych i najskuteczniej docierających do odbiorców projektów multimedialnych oraz custompublishing’owych. Jury wyróżnia projekty, które reprezentują najwyższe standardy w doborze narzędzi dziennikarskich, graficznych, edytorskich czy wizualnych, będące przykładem dla innych firm, w jaki sposób można – za ich pomocą – prowadzić skuteczną politykę informacyjną.

Patronem medialnym Konkursu Biuletynów Firmowych jest PRoto.pl. Ponadto konkurs wspiera wiele niezależnych instytucji, firm i mediów, m.in. Związek Firm Public Relations, Polskie Stowarzyszenie Marketingu czy Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt