chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Cekol na Targach Motoryzacyjnych 3 TM w Gdańsku

Cekol na Targach Motoryzacyjnych 3 TM w Gdańsku

02.10.2018
Podczas największych Targów Motoryzacyjnych 3 TM w Gdańsku, największej tego typu imprezie w północnej Polsce, prezentował się zawodnik Drift Masters Piotr „Piter” Kozłowski. Na imprezę przybyli goście nie tylko z Polski, ale także z całej Europy. To było doskonałe wydarzenie i wspaniale spędzony weekend dla miłośników czterech kółek.

Chemia budowlana - Fot. Cekol
Fot. Cekol
Piotr „Piter” Kozłowski driftingiem interesuje się od wielu lat , już jako mały chłopiec stawiał pierwsze boki dużym fiatem, nie wiedząc jeszcze co to jest DRIFT. Zawodowym i profesjonalnym kierowcą jest od 5 lat. Pierwsze triumfy przypadły na sezon 2013, kiedy zdobył I miejsce w Pucharze Polski.

Sezon 2014 był bardzo udanych, ponieważ Piter stawał na podium różnych zawodów, w tym zajął III miejsce w III Rundzie Mistrzostw Polski.

Sezon 2017 rozpoczął w nowym aucie – BMW serii 1 z silnikiem MERCEDESA AMG V8 legitymującym się ogromną mocą 700KM.

I przyszły sukcesy!

W obecnym sezonie Kozłowski zajął 3 miejsce w DRIFTNIGOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI oraz 3 miejsce w DRIFTINGOWYCH MISTRZOSTWACH EUROPY ŚRODKOWEJ.

REKLAMA:(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt