chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Primacol na targach Szanghaju

Primacol na targach Szanghaju

02.10.2018
Przedstawiciele firmy Unicell Poland, producenta farb i chemii budowlanej marki Primacol, wzięli udział w międzynarodowych targach Maison Shanghai 2018 w Chinach. Impreza odbywała się w dniach 11-14 września br. na terenie Shanghai World Expo Exibition & Convention Center w Szanghaju.

Chemia budowlana - Fot. Primacol
Fot. Primacol
Chemia budowlana - Fot. Primacol
Fot. Primacol

W trakcie Targów zaprezentowano produkty dwóch marek: Primacol Professional – najnowsze białe farby lateksowe Selecta i Primacol Decorative – system kreatywnej dekoracji wnętrz. Z racji na tematykę imprezy największy nacisk został położony na efekty dekoracyjne. Oferta firmy Unicell Poland cieszyła się dużym zainteresowaniem. Goście odwiedzający stoisko zwracali baczną uwagę na poszczególne efekty dekoracyjne. Faworytem okazały się Farba betonowa i Royal Silk.

- Każde targi są doskonałą okazją do podjęcia nowych relacji handlowych – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland. - Rynek chiński jest niezwykle perspektywiczny i myślę, że każda poważna firma chciałaby na nim zaistnieć, ale trzeba zauważyć, że te targi to nie tylko Chiny, ale cały świat. W trakcie Maison Shanghai 2018 odbyliśmy szereg ważnych spotkań. Bardzo się cieszę, że nasze produkty do wystroju wnętrz cieszyły się tak dużym zainteresowaniem wśród gości targowych. Mam nadzieję, że rozpoczęte rozmowy doprowadzą do realizacji wielu ciekawych projektów, dzięki którym produkty marki Primacol trafią w wiele nowych miejsc na świecie.
REKLAMA:


To pierwsza edycja targów, na której obecni byli przedstawiciele firmy Unicell Poland. Wyjazd do Chin odbył się przy współpracy z Wschodnim Klastrem Budowlanym, w ramach projektu „SHOW YOURSELF – polskie produkty budowlane na arenie międzynarodowej, POIR.02.03.03-20-0001/16”. W ciągu najbliższych miesięcy planowane są również wyjazdy na targi do Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt