chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Międzynarodowe Centrum Kongresowe Weber w Katowicach

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Weber w Katowicach

24.09.2018
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zostało zaprojektowane w taki sposób, by idealnie spełniało swoją podstawową rolę – miejsca, w którym odbywają się różnorodne wydarzenia: biznesowe spotkania, konferencje, wystawy czy targi.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

Architektoniczny kunszt obiektu potwierdza otrzymanie prestiżowej nagrody Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP dla najlepszego obiektu w Polsce w 2015 r. Doceniono formę i funkcjonalność obiektu oraz jego wizualne dopasowanie do otoczenia.

Już z daleka zachwyca czarna bryła budynku, a w środku jakość i pomysłowość zastosowanych rozwiązań – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu wykorzystano produkty marki Weber.

Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt