chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ARBET na targach i konferencjach

ARBET na targach i konferencjach

14.09.2018
Dla producenta materiałów budowlanych ważną częścią działalności jest uczestnictwo w przedsięwzięciach, które dają okazję do propagowania wiedzy, wyjaśniania wszelkich wątpliwości i doradztwa dla firm handlowych, wykonawczych, projektowych oraz dla inwestorów. FS ARBET uczestniczy w takich wydarzeniach regularnie uczestniczy. Dzieje się tak dzięki dobrej współpracy z partnerami handlowymi Fabryki, którzy zapraszają specjalistów ARBETu na targi i konferencje, tak własne jak i organizowane przez podmioty zewnętrzne.

Chemia budowlana - Fot. Izobud Materiały Budowlane oraz Arbet
Fot. Izobud Materiały Budowlane oraz Arbet
[2|Fot. Izobud Materiały Budowlane oraz Arbet]

Tylko w ostatnim czasie przedstawiciele ARBETu brali udział w II Konferencji Budowlanej, zorganizowanej przez IZOBUD Materiały Budowlane oraz na gdyńskich na Targach Mieszkaniowych na stoisku extraDACHu. W obu przypadkach jest to kontynuacja doskonałej współpracy z tymi podmiotami.

II Konferencja Budowlana jest kontynuacją wydarzenia, które w 2017 roku miało swoją premierę. Również na wiosnę 2018 ARBET właśnie razem z extraDACHem zaprezentował się na podobnej targach.
REKLAMA:


Jedne z pytań klientów zawsze dotyczą fundamentalnej dla inwestora sprawy: czyli dotyczyły zastosowań produktów oraz opłacalności stosowania płyt wyższej jakości. Jak komentuje Sławomir Zinka, przedstawiciel oddziału w Przodkowie, najstarsze pytanie z krainy styropianu to: „Czy to się opłaca ocieplać „tym szarym”, a może lepiej tym białym?”. Na konferencji Izobudu uczestnicy mieli okazję posłuchać specjalistycznego wykładu arbetowej koordynatorki ds. jakości, Ireny Domskiej. Wiedza przekazana przez Domską umożliwi słuchaczom w przyszłości dokonać trafnych wyborów przy planowaniu, projektowaniu i wykonywaniu ociepleń.

Autor: Arbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Arbet
Nowości z firmy Arbet
Czytelnia firmy Arbet
Poradnik firmy Arbet
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt