chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ATLAS ULTRAGRUNT

ATLAS ULTRAGRUNT

04.09.2018
ATLAS ULTRAGRUNT, nowość w ofercie ATLAS, to innowacyjny grunt na podłoża krytyczne. Dzięki recepturze opartej na bazie żywic polimerowych z dodatkiem kruszywa kwarcowego charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i może być stosowany nawet na najtrudniejszych podłożach i w temperaturach od +5 stopni C do +35 stopni C.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
ATLAS ULTRAGRUNT to produkt rekomendowany pod klejenie okładzin ceramicznych i kamiennych, a także pod podkłady podłogowe linii ATLAS SMS i ATLAS SAM układane na podłożach krytycznych. Dzięki innowacyjnej recepturze charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni niechłonnych lub o bardzo gładkiej powierzchni – dla podłoża betonowego przyczepność wynosi minimum 1,0 Mpa. Jest to możliwe dzięki obecności selekcjonowanego kruszywa kwarcowego, które zwiększa przyczepność nakładanych warstw i tworzy szorstką powierzchnię pod aplikację kolejnej warstwy.

Właściwości ATLAS ULTRAGRUNT:


- Do stosowania w zakresie temperatur +5 stopni C do +35 stopni C wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków,
- Jest szybkoschnący – możliwość nakładania kolejnej warstwy już po 4 godzinach,
- Zwiększona przyczepność dzięki zawartości kruszywa,
- Do stosowania na trudne podłoża: beton, lastryko, płytki, płyty OSB,
- Jako grunt pod kleje i masy samopoziomujące.
Przeczytaj również: Nowy Grunt Podkładowy od Dulux
REKLAMA:


ATLAS ULTRAGRUNT to wysokiej jakości produkt dostępny w formie gotowej do użycia masy. Możliwość stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, wałkiem czy pędzlem, a także unikalna receptura i doskonałe właściwości pozwalają zaoszczędzić wykonawcom czas bez obaw o utratę jakości realizowanej pracy.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt