chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Przed nami kolejna edycja Akademii Profesjonalisty

Przed nami kolejna edycja Akademii Profesjonalisty

30.08.2018
Kolejna odsłona edycji Akademii Profesjonalisty Sopro. Tej jesieni... zupełnie wyjątkowa!

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Dynamiczne rozszerzanie oferty produktowej przez producentów, coraz większe wymagania rynku oraz rosnąca odwaga projektowa sprawiają, że aby wyróżnić się na konkurencyjnym rynku zleceń, należy stale doskonalić swój warsztat wykonawczy. Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne i wsłuchując się w potrzeby profesjonalnych glazurników, podczas tej edycji Sopro przygotowało nie dwa, a trzy tematy szkoleń, zapraszając do współpracy znakomitych Partnerów.

Cykle „Okładziny megaformatowe” oraz „Nowoczesna Łazienka” to kontynuacja wiosennych spotkań Akademii. – Oba tematy cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że nie mogliśmy pominąć ich w drugiej odsłonie tegorocznych szkoleń – podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro. – Podczas pierwszego z nich, wraz z firmami Cerrad i Raimondi, opowiemy o niezwykle modnych megaformatach – ich cięciu, obróbce, montażu, a także niezaprzeczalnych walorach aranżacyjnych. „Nowoczesna Łazienka”, którą swoim know-how wesprą Ceramika Paradyż oraz I-Drain, to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą skoncentrować się na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu chemii i ich wykorzystaniu podczas pracy z szeroką paletą designerskich materiałów wykończeniowych – dodaje Radosław Szczytyński.
REKLAMA:


Nowością tegorocznej odsłony jest prawdziwie jesienny temat – „Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego”. Nie jest bowiem tajemnicą, że jego montaż nie zawsze bywa szybki i prosty. – Wraz z Kermi i Collomix zwrócimy uwagę na kilka istotnych niuansów wykonawczych, które zagwarantują wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie całego systemu – rekomenduje Radosław Szczytyński.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii, a także komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas prac glazurniczych.

Kalendarz szkoleń:


18.09. Gorzów Wielkopolski - Nowoczesna łazienka
25.09. Kraków - Nowoczesna łazienka
26.09. Poznań - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
02.10. Radom - Okładziny megaformatowe
09.10. Szczecin - Okładziny megaformatowe
16.10. Wrocław - Okładziny megaformatowe
23.10. Jelenia Góra - Nowoczesna łazienka
30.10. Katowice - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
13.11. Gdańsk - Okładziny megaformatowe
20.11. Rzeszów - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
27.11. Biłgoraj - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
04.12. Włocławek - Okładziny megaformatowe.Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora.
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt