chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » FFiL Śnieżka SA znalazła się w gronie uczestników konkursu „Raporty Społeczne

FFiL Śnieżka SA znalazła się w gronie uczestników konkursu „Raporty Społeczne 2018”

27.08.2018
Po raz pierwszy FFiL Śnieżka SA znalazła się w gronie uczestników konkursu „Raporty Społeczne”, w którym oceniane są raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności/zrównoważonego rozwoju, raporty zintegrowane oraz sprawozdania na temat informacji niefinansowych. Prace poza jury ocenią także internauci. FFiL Śnieżka SA jest jedyną firmą w swojej branży, która znalazła się w gronie nominowanych.

Tegoroczna, dwunasta edycja konkursu „Raporty Społeczne”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu zgromadziła rekordową liczbę uczestników – w głosowaniu bierze udział aż 49 publikacji. FFiL Śnieżka SA dołączyła do grona 22 firm debiutujących w zestawieniu.

Na co dzień dbamy o przejrzystość zasad i procedur, stale rozwijamy monitoring działań z zakresu zrównoważonego rozwoju, co pokazują publikowane przez nas zintegrowane raporty roczne. Tym bardziej cieszy nas, że możemy stanąć w szranki wśród tych spółek, które potrafią w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny zaprezentowła swoje dokonania w obszarze prowadzenia odpowiedzialnego biznesu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją i oddania na nią głosu – mówi Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej w FFiL Śnieżka SA.
REKLAMA:


„Raporty społeczne” będą oceniane przez internautów. W zeszłorocznej edycji w głosowaniu on-line, głosy oddało prawie 13 tys. osób. Przez ostatnie lata organizatorzy obserwują blisko 100-krotny wzrost liczby zainteresowanych, co pokazuje zwiększenie świadomości oraz zaangażowania interesariuszy w kształtowanie dobrych wzorców w zakresie zrównoważonego rozwoju i raportowania na polskim rynku. Zwycięzcy Konkursu „Raporty Społeczne” w kolejnym etapie będą walczyć o nagrody w prestiżowym konkursie „Deloitte Green Frog Award” na najlepsze raporty społeczne i zintegrowane w Europie Środkowej i Wschodniej.

Swoje głosy można oddawać do 17 września poprzez formularz dostępny na stronie raportyspoleczne.pl/zaglosuj-na-raport/.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt