chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe kolory Silikonu Sanitarnego Sopro

Nowe kolory Silikonu Sanitarnego Sopro

27.08.2018
Od teraz Silikon Sanitarny Sopro w czterech nowych odcieniach, doskonale współgrających z kolorami fug elastycznych, inspirowanych kojącymi barwami ziemi!

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Silikon Sanitarny Sopro to gotowy do użycia materiał uszczelniający, dedykowany elastycznemu wypełnianiu spoin łączących i dylatacyjnych w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Doskonale sprawdzi się w miejscach szczególnie newralgicznych – podczas łączenia płytek z wanną, brodzikiem, umywalką, czy zlewem, a także w przypadku wypełniania szczelin przy ościeżnicach drzwiowych, a nawet ramach okiennych. Niestraszna mu wilgoć, pleśń i promienie UV, dlatego bez obawy można stosować go w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – również w szczególnie wymagających obszarach podwodnych.

Jego elastyczność nie odnosi się jedynie do rodzaju wytworzonej spoiny, ale wielofunkcyjności i nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Silikon Sanitarny Sopro poradzi sobie w przypadku połączenia ze szkłem, płytkami okładzinowymi, płytkami dwustronnymi, emaliami, lakierami epoksydowymi, PVC, lakierami alkidowymi, aluminium czy tworzywem. Zestawiając go z podkładami Sopro P 4050 lub Sopro SPM 022 zyskujemy jeszcze szersze możliwości zastosowania, tworząc duet z powierzchniami betonowymi, tynkiem, stalą szlachetną i ocynkowaną, chromem, aluminium czy powłokami lakierowanymi.

REKLAMA:


Całość dopełnia niezwykle bogata gama kolorystyczna, do której dołączyły 4 modne kolory inspirowane naturą i pięknem drewna - sahara 40, kasztan 50, mahoń 55 oraz heban 62, będące odzwierciedleniem zmian, jakie zaszły w tym roku w palecie cementowych fug elastycznych. Niewątpliwą zaletą nowych barw jest to, że zarówno przejścia tonalne płytek i spoin, jak i zestawienia kontrastowe, wyglądają bardzo naturalnie i klasycznie. Jeśli zdecydujemy się na ich wykorzystanie – możemy być pewni niesamowitego efektu, bowiem brązy stworzą doskonały duet zarówno z bezpiecznym beżem, bielą czy delikatnymi kremami, ale wypadają równie świetnie w zestawieniu z kolorem żółtym, pomarańczowym, koralowym, pudrowym różem, miętą, a nawet wieloma wariantami niebieskiego.

Innowacyjna formuła Sopro Silikonu Sanitarnego zabezpiecza spoiny przed penetracją wody, hamuje rozwój pleśni oraz chroni kolor przed starzeniem i blaknięciem. Dodatkowo, Silikon posiada certyfikat EMICODE, gwarantujący, że w trakcie nawet intensywnej eksploatacji, do pomieszczeń nie przedostają się żadne substancje szkodliwe, zagrażające samopoczuciu i zdrowiu.

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt