chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sopro inwestuje i zwiększa możliwości produkcyjne zakładu w Nowinach

Sopro inwestuje i zwiększa możliwości produkcyjne zakładu w Nowinach

21.08.2018
Firma Sopro, producent innowacyjnych systemów chemii budowlanej, sfinalizowała zakup działki o powierzchni ponad 20 tys. metrów kwadratowych, położonej w sąsiedztwie dotychczasowego zakładu w Nowinach. W ramach inwestycji powstanie m.in. nowoczesna linia produkcyjna oraz doskonale wyposażone laboratorium badawczo-rozwojowe. Przedsięwzięcie, szacowane na ok. 10 mln złotych, pozwoli znacząco zwiększyć wolumen produkcji.

Chemia budowlana - Jacek Stalka, Fot. Sopro
Jacek Stalka, Fot. Sopro
W myśl długofalowej strategii rozwoju, a także doskonale przemyślanej ekspansji spółki na rynku lokalnym i w krajach środkowoeuropejskich, Sopro stawia na dynamiczny rozwój innowacyjnych grup produktowych z branży chemii budowlanej. Najnowsze rozwiązania technologiczne nie tylko pozwolą na zwiększenie wielkości produkcji, ale przełożą się na wzrost efektywności oraz znaczną rozbudowę oferty producenta.

- Sopro Polska od kilku lat odnotowuje wzrosty sprzedaży i udziałów rynkowych, a jej obrót w 2018 roku szacowany jest na ponad 100 mln zł. Rozwój zakładu w Nowinach jest więc jednoznacznym potwierdzeniem słuszności obranej przez nas drogi biznesowej. Zwiększając możliwości produkcyjne staniemy się bardziej konkurencyjni oraz będziemy jeszcze precyzyjniej i szybciej odpowiadać na potrzeby płynące z rynku – zarówno w kontekście dużych projektów budowlanych, jak i inwestorów indywidualnych – podkreśla Jacek Stalka- Prezes Zarządu Sopro Polska Sp. z o.o. – Dzięki temu, rozwiniemy nasze kompetencje nie tylko w Polsce, ale i w ramach całej grupy Sopro – dodaje.
REKLAMA:


Wedle planów, rozbudowa nowego zakładu zakończy się w 2021 roku.

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt