chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ATLAS indywidualnym sponsorem Kamila Stocha!

ATLAS indywidualnym sponsorem Kamila Stocha!

16.08.2018
Kamil Stoch, najlepszy polski skoczek narciarski, który na swoim koncie ma m.in. cztery medale olimpijskie, dwie Kryształowe Kule oraz zwycięstwa w dwóch Turniejach Czterech Skoczni, w kolejnych sezonach skakać będzie z logotypem ATLAS na kasku. Na mocy podpisanej umowy przedłużyliśmy współpracę o kolejne dwa lata. Podpisanie kontraktu odbyło się 20 lipca, podczas konkursów inaugurujących Letnie Grand Prix w Wiśle.

Chemia budowlana - Kamil Stoch podpisujący umowę sponsoringową z atlas.
Kamil Stoch podpisujący umowę sponsoringową z atlas.
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Jako lider rynku chemii budowlanej, który dba nie tylko o jakość produktów, z dumą wspieramy także polskich sportowców. Na mocy zawartej umowy będziemy wspierać najlepszego polskiego skoczka, Kamila Stocha, przez kolejne dwa sezony. Wierzymy, że nadchodzące konkursy skoków dostarczą wiele sportowej radości, a widok Kamila Stocha stającego na najwyższych stopniach podium pozostanie na stałe wpisany w scenerię zimowej rywalizacji.

Grupa ATLAS trzyma kciuki za Kamila Stocha i życzy mu wiatru pod narty i osiągania jak najlepszych wyników sportowych.
Przeczytaj również: ATLAS kibicuje młodym pływakom
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt