chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Mieszkanie Dom Ogród, w Krakowie!

Mieszkanie Dom Ogród, w Krakowie!

31.07.2018
Podczas Targów Budownictwa i Aranżacji MDO - Mieszkanie, Dom, Ogród, które odbędą się w dniach 1-2 września w Krakowie, zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania z zakresu budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz aranżacji ogrodu. Już w sobotę 1 września w Expo Kraków nastąpi pierwsza odsłona krakowskich spotkań z popularnymi „zawodowcami”.

Chemia budowlana - Fot. fotobueno BUDMA
Fot. fotobueno BUDMA
W czasie targów zobaczymy w akcji znanego z programów „Domowe Rewolucje” czy „Darek Solo”, Darka „Stolarza” Wardziaka. I na tym nie koniec: każdy, kto odwiedzi targi, będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez Darka, a nawet zdobycia własnoręcznie wykonanego mebla! Ogrodowych porad z kolei będzie udzielał Witold Czuksanow, znany szerokiej publiczności m.in. dzięki programowi „Rok w Ogrodzie”.

DIY na targach – czyli spotkania z blogerami


Wśród zaproszonych gości znalazła się MARHERI CRAFTS ze swoją makramową pracownią, KLINIKA DIY by Kasia, w której królują prace wykonywane technikami decoupage, z materiałów takich, jak filc, jeans, nadających przedmiotom drugie życie. Pojawi się także PRACOWNIA RE, w której Judyta odnawia stare meble i przeistacza je w prawdziwe dzieła sztuki. Jak przygotować tematyczne przyjęcie urodzinowe z pamiątkami z fotobudki, jak samemu wytapetować pokój, czy zaproponować rodzinie zdrowy szybki piątkowy obiad – na te pytania odpowiedź znajdziemy u Marty z HOO HOOO THINGS. O najnowszych trendach wnętrzarskich będzie można podyskutować ze studentką architektury na Politechnice Gdańskiej, autorką bloga DESIGN YOUR HOME. Swoją pasją do malowania, stylizowania, aranżowania i fotografii zarazi Katarzyna Piekarz, prowadząca blog RUSTYKALNY DOM.

Chemia budowlana - Fot. fotobueno BUDMA
Fot. fotobueno BUDMA

Fachowe podejście do tematu – od podłogi aż po dach


Marzysz o drewnianej podłodze, efektownym parkiecie? Najnowsze i praktyczne rozwiązania podpowiedzą fachowcy ze Stowarzyszenia PARKIECIARZE POLSCY. Będzie szansa zdobyć wiedzę o niezbędnych narzędziach, przygotowaniu podłoża, prawidłowym montażu, renowacji podłóg z perspektywy projektanta, wykonawcy, jak i użytkownika. Zadbać o przysłowiowy dach nad głową będzie można pod okiem ekspertów z Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy na specjalnej przestrzeni pokazowej, którzy przekażą wiedzę na temat innowacyjnych produktów i zalecanych rozwiązań. Spełnić marzenia o mieszkaniu w nowoczesnym, wygodnym, zdrowym i energooszczędnym domu będzie można w ramach projektu DOM PRZYSZŁOŚCI. Praktycy w tej dziedzinie wytłumaczą zasady działania, korzyści oraz proces doboru materiałów i technologii używanych w budynkach przyszłości.
Przeczytaj również: Podsumowanie targów Budma 2019
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Moc wydarzeń na Targach MDO!


Wiedzą o trendach w aranżacji przestrzeni zielonych podzielą się z Wami architekci i projektanci ogrodów. W ramach Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych redaktor Witold Czuksanow, autor wielu książek o tematyce ogrodniczej oraz partnerzy akcji, zaproszą na wspólną zabawę miłośników ogrodów, którzy nauczą się, w jaki sposób prawidłowo sadzić i pielęgnować rośliny. W ramach projektu „Zostań bohaterem w swoim domu” będziemy mieli okazję porozmawiać z doradcami z Leroy Merlin.

Szczegółowy program wydarzeń już wkrótce! Warto zapisać datę 1-2 września w kalendarzach. Zapowiada się niezwykle ciekawe wydarzenie!
Bilety na wydarzenie można kupić on-line: ticketmaster.pl lub w kasach Expo Kraków.
KRAKÓW: 1-2 września
www.targimdo.pl

WSPÓŁPRACA MEDIALNA portale www.chemiabudowlana.info. obud.pl, oknoserwis.pl

Autor: MTP - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy MTP
Nowości z firmy MTP
Czytelnia firmy MTP
Poradnik firmy MTP
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt