chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Producent farb CLOVERDALE Paint świętuje 85 rocznicę

Producent farb CLOVERDALE Paint świętuje 85 rocznicę

11.07.2018
To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla marki CLOVERDALE Paint, ale przede wszystkim jej wiernych fanów. Kolor roku 2018 „Plume Grass”, kojarzony z delikatnie kołyszącą się na wietrze trawą, podkreśla nieustanny rozwój i elastyczność w reakcji na panujące trendy i zmieniające się potrzeby Klientów.

Chemia budowlana - Fot. CLOVERDALE Paint
Fot. CLOVERDALE Paint

Nowa marka w segmencie Premium


Doskonała jakość farb, elegancka kolorystyka w amerykańskim stylu oraz innowacyjne technologie.
Wszystko to zostało wypracowane w ciągu 85 lat, a szczególną rolę w procesie budowania pozycji marki odegrał jej twórca – niemiecki chemik Rudy Henke. W swojej niewielkiej pracowni na farmie przyrządzał w stalowych kociołkach stawianych na otwartym ogniu pierwsze eksperymentalne wówczas mikstury, sprzedawane rodzinie, sąsiadom i znajomym. Obecnie Cloverdale Paint Inc. po połączeniu z Rodda Paint Co. jest najpoważniejszym graczem nie tylko na kanadyjskim rynku.

Kolor roku i TRENDY 2018


Specjaliści marki Cloverdale Paint wybrali kolor roku „PLUME GRASS 0414” – uroczy, neutralny i uniwersalny odcień.  
Subtelna zieleń wpadająca w przyjemną szarość przywołuje obraz dzikiej trawy kołyszącej się pod wpływem letniej bryzy. Ten idealnie zbalansowany, ponadczasowy odcień doskonale oddaje odczucie ukojenia i wewnętrznego spokoju. 
Zestawienie trendów kolorystycznych to wyrafinowana gama spokojnych odcieni przepełnionych „powietrzem”, ujęta w starannie wyselekcjonowanych, czterech zestawach najmodniejszych odcieni. 
Przeczytaj również: Lododisco „W krainie EMOTek”
REKLAMA:


Wyłącznym przedstawicielem marki Cloverdale Paint w Polsce jest firma JML Color z Warszawy.

Źródło: JML Color Sp. J.

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt