chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tarnowska ulica w Barwach Natury

Tarnowska ulica w Barwach Natury

09.07.2018
Parasole we wszystkich odcieniach tęczy zawisły nad jedną z ulic na tarnowskim Starym Mieście. Kolorowa dekoracja przyciąga wzrok przechodniów, a jednocześnie chroni przed słońcem i deszczem, zachęcając tym samym do spacerów. Kolorowa instalacja z parasolek to pomysł tarnowskiej Galerii Twórczości Artystów Niepełnosprawnych - Aniołowo, który wsparła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Chemia budowlana - Fot. Śniezka
Fot. Śniezka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Gdy idziemy ulicą, zazwyczaj patrzymy w dół, rzadko spoglądając na to, co znajduje się nad nami. Powstała na tarnowskiej Starówce instalacja z barwnych parasolek pokazuje, że podnosząc wzrok możemy dostrzec więcej, niż mogłoby się nam wydawać – kolory działają bowiem stymulująco na ludzki mózg i mogą przekazywać bardzo konkretne komunikaty.

Barwy wywołują różnorodne emocje. Dla przykładu, zieleń odpręża, a dzięki skojarzeniom z naturą oraz roślinnością przynosi też poczucie bezpieczeństwa. Żółty jest pełen energii i optymizmu, kojarzy się z ciepłem oraz słońcem, wzbudzając tym samym szczęście, zaś niebieski uspokaja myśli i wzmaga koncentrację. – Wnosimy radość i kolory w życie mieszkańców Tarnowa, a także osoby odwiedzające to miasto. Parasolki nawiązują do palety kolorystycznej farby Śnieżka Barwy Natury. Ożywiają ulicę i sprawiają, że jest ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla przechodniów – mówi Anna Szymaszek, z Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA.
REKLAMA:


Instalacja wpisuje się również w modny ostatnio, trend budowania przestrzeni publicznej przyjaznej mieszkańcom. Co ważne – jest ona dostępna dla wszystkich i o każdej porze. Każdy, kto chce przekonać się jak wygląda „na żywo”, może przyjechać do Tarnowa, aby uczynić swój dzień bardziej kolorowym.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt