chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka wśród 1000 największych firm w Polsce

Śnieżka wśród 1000 największych firm w Polsce

09.07.2018
Grupa Kapitałowa Śnieżka uplasowała się 491. miejscu tegorocznego zestawienia „1000 Największych Firm w Polsce” przygotowanego przez „Gazetę Finansową”. Swoją pozycję w zestawieniu Grupa zawdzięcza przychodom ze sprzedaży wypracowanym w 2017 roku, które wyniosły 566 998 tys. zł.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
W minionym roku obrotowym Grupa osiągnęła nie tylko wysokie przychody, ale także rekordowe wyniki finansowe oraz wskaźniki rentowności: zysk operacyjny, zysk netto oraz marżę brutto. Ponadto Grupa utrzymała udziały rynkowe i zyskała pozycję lidera w branży producentów farb i lakierów działających na polskim rynku.

Raport „1000 Największych Firm w Polsce” jest przygotowywany regularnie od kilkunastu lat. W tym roku zespół „Gazety Finansowej” dokonał klasyfikacji przedsiębiorstw przede wszystkim na podstawie wielkości przychodów ze sprzedaży wypracowanych w 2017 roku. W przypadku spółek faktoringowych wzięto pod uwagę wielkość́ ich obrotów, w przypadku spółek leasingowych – wartość́ środków oddanych w leasing a w przypadku firm ubezpieczeniowych – wielkość́ składki przypisanej brutto.
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt