chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa odsłona lini produktów Dekoral Silver

Nowa odsłona lini produktów Dekoral Silver

02.07.2018
Na rynku dostępna jest już nowa linia produktów Dekoral Silver dla profesjonalistów. To najnowsza formuła podkładów, farb i emalii z portfolio marki Dekoral, kompleksowo spełniających potrzeby wymagających wykonawców budowlanych. Szeroka oferta produktów budowlanych marki Dekoral to w dużej mierze produkty skierowane do profesjonalistów i wykonawców realizujących duże zlecenia z zakresu budownictwa oraz infrastruktury. Dekoral Silver to linia produktów dedykowanych całościowo rozwiązaniom z zakresu malarskich prac wykończeniowych. Portfolio produktów obejmuje podkłady, farby białe i kolorowe oraz emalie o szerokim spektrum działania na różnych rodzajach powierzchni, dostosowane do indywidualnych potrzeb wykonawcy.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Nowe pojemność farb Dekoral Silver


Farby Dekoral Silver są przeznaczone do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, jak również tynków i elewacji na zewnątrz budynku. W odpowiedzi na potrzeby klientów, dyspersyjna farba lateksowa Dekoral Silver oraz polimerowa farba siloxanowa Dekoral Silver, są dostępne w nowych, bardziej wydajnych pojemnościach – farba siloxanowa 1l, a farba lateksowa w pojemnościach 1l oraz jako tester koloru 0,25l (Baza A, Baza B). Farba lateksowa sprawdza się zarówno do malowania nowych, jak i wcześniej malowanych podłoży – na ścianach i sufitach wewnątrz pomieszczeń o jednolicie matowym aspekcie wykończenia. Optymalnie kryje zarówno na sucho, jak i na mokro, ale umożliwia prawidłową wentylację podłoża. Natomiast farba siloxanowa przeznaczona jest do malowania elewacji i podłoży zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Szczególnie polecana do ochrony konstrukcji żelbetowych, jak również do renowacji systemów ociepleń. Pomalowana nią powłoka jest odporna na działanie UV, a zastosowanie środków biobójczych sprawia, że jest dodatkowo chroniona przed działaniem takich mikroorganizmów jak grzyby, porosty czy algi. Farby są dostępne w kolorze białym oraz w systemie kolorowania Chromatic. Dekoral Silver to również dwie farby białe – Profesjonalna Farba Superkryjąca oraz Profesjonalna Akrylowa Farba Obiektowa.

Nowość – ekologiczna emalia


Profesjonalna emalia akrylowa do drewna i metalu to nowość w linii Dekoral Silver. Nowoczesna, wodorozcieńczalna emalia cechuje się szybkim wysychaniem ok. 4h i sprawdzi się w zastosowaniach ogólnych na powierzchnie z drewna lub metalu. Przeznaczona do dekoracyjnego malowania przedmiotów z drewna, drewnopochodnych, stalowych i żeliwnych. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne jest polecana do użytku zewnętrznego, sprawdzi się jednak doskonale również wewnętrznie, m.in. do tynków wewnętrznych (lamperii) i kaloryferów. Ekologiczna emalia spełnia wymagania europejskiej normy PN-EN 71-3, która dotyczy migracji szkodliwych pierwiastków. Emalia jest dostępna jest w wydajnym opakowaniu o objętości 0,8l.
REKLAMA:


Grunt to dobry grunt


Eksperci budownictwa poszukują niezawodnych i kompleksowych rozwiązań dla profesjonalistów. Dlatego Dekoral Silver to kompletny system produktów przeznaczonych do malarskich prac wykończeniowych. W ofercie producenta są również trzy podkłady gruntujące – Profesjonalny Grunt Głęboko Penetrujący, Stop Grunt do Świeżych Podłoży i Profesjonalna Farba Głęboko Gruntująca. Preparaty pozwalają przygotować podłoże do aplikacji farby, w zależności od wymogów danej powierzchni, a także mają właściwości wzmacniające podłoże oraz wyrównujące jego chłonność. Zabezpieczone gruntami Dekoral Silver powierzchnie gwarantują doskonałą przyczepność farb.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt