chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » BUDMA 2019 - trwa „Oferta Czerwcowa”!

BUDMA 2019 - trwa „Oferta Czerwcowa”!

26.06.2018
Najlepsze warunki udziału w targach BUDMA, pierwszeństwo w wyborze lokalizacji stoiska i szereg dodatkowych korzyści przygotowali organizatorzy dla firm, które zgłoszą chęć udziału w targach do 30 czerwca.

Chemia budowlana - Fot. Międzynarodowe Targi Poznańskie
Fot. Międzynarodowe Targi Poznańskie

Przed nami 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w przyszłym roku w dniach 12-15 lutego w Poznaniu. Tradycyjnie już, w czerwcu organizatorzy proponują korzystniejsze warunki udziału w wydarzeniu, proponując szereg dodatkowych korzyści. Warunkiem jest zgłoszenie uczestnictwa do 30 czerwca włącznie. W ramach oferty możemy liczyć m.in. na:
- 3% rabatu na powierzchnię wystawienniczą (od najniższych cen, tzw. pierwszego terminu zgłoszeń)
- 5% rabatu na usługi techniczne (np. przyłącze elektryczne, wod-kan)
- 5% rabatu na usługi zabudowy stoiska wystawienniczego
- 10% rabatu na usługi reklamowe(m.in. outdoor, hostessy, promocja online)

Dodatkowym atutem szybszego zgłoszenia jest również pierwszeństwo wyboru dostępnej lokalizacji stoiska wystawienniczego. Przygotowana została już mapa planowanej lokalizacji branżowej podczas targów BUDMA, którą można zobaczyć tutaj:
http://www.budma.pl/pl/informacja_dla_wystawcow/mapa_planowanej_lokalizacji_branzowej/?utm_source=media&utm_medium=article-oferta-czerwiec&utm_campaign=BUDMA%202019-oferta%20czerwiec-media
(link skrócony: https://goo.gl/Vj2CqD)
Przeczytaj również: Podsumowanie targów Budma 2019
REKLAMA:


Przyszłoroczna BUDMA zaprezentuje najnowszą ofertę produktową i technologiczną z przekroju niemal całej branży budowlanej. Wydarzenie podzielone zostanie na salony tematyczne:
- Salon Stolarki Budowlanej
- Salon Maszyn, Narzędzi i Sprzętu Pomocniczego
- Salon Dachów
- Salon Podłóg i Parkietów
- Salon Rusztowań i Szalunków
- Salon Stal w Budownictwie.
Tradycyjnie już, w nieparzystych latach, targom BUDMA towarzyszyć będą targi WinDoor-tech (targi maszyn, narzędzi i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i fasad) wspólnie tworząc największą w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej arenę prezentacji oferty branży stolarki budowlanej.

Więcej informacji oraz kontakt do organizatora targów na stronie www.budma.pl.

Autor: MTP - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy MTP
Nowości z firmy MTP
Czytelnia firmy MTP
Poradnik firmy MTP
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt