chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Powrót STYROPIAN Men – nowa edycja akcji edukacyjnej PSPS dla konsumentów

Powrót STYROPIAN Men – nowa edycja akcji edukacyjnej PSPS dla konsumentów

21.06.2018
STYROPIAN Men – Gwiazdy Termoizolacji: Styropian Biały, Szary, Wodoodporny i Twardy ponownie w akcji. Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) przygotowało drugą, po ubiegłorocznej, odsłonę medialnej kampanii edukacyjnej przybliżającej cechy styropianu, najpopularniejszego wyrobu do termoizolacji budynków w naszym kraju. Akcja informuje o wyjątkowych właściwościach płyt styropianowych oraz o ich różnorodnym zastosowaniu – do ocieplania fundamentów, podłóg, ścian i dachów. Po raz pierwszy osią działań edukacyjnych PSPS są spoty emitowane w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.

Chemia budowlana - Fot. PSPS
Fot. PSPS

Zrealizowana rok temu pierwsza edycja akcji informacyjnej „STYROPIAN Men – Gwiazdy Termoizolacji” spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, konsekwentnie zatem korzystamy z tej formuły w naszym dialogu z konsumentami. W bieżącym roku Biały, Szary, Wodoodporny i Twardy propagowali już wiedzę o styropianie podczas targów Budma 2018 w Poznaniu i House Days 2018 w Nadarzynie. Działają edukacyjny profil STYROPIAN Men na Facebooku i kanał YouTube. Wraz z pełnią sezonu budowlanego chcemy wyjść z naszą informacją jeszcze szerzej, stąd obecność w telewizji. Ocieplenie domu to często inwestycja na całe życie, warto więc z rozmysłem dobrać odpowiedni wyrób do ochrony termicznej. Nasza akcja ma wspierać takie świadome decyzje konsumentów – podkreślił Kamil Kiejna, prezes PSPS.

STYROPIAN Men to cztery personifikacje różnych odmian wyrobu, z unikatowym zestawem atrybutów. Styropian Biały to doskonałe właściwości w najlepszej cenie, Szary – innowacyjność i najlepsza lambda (λ), nawet 0,031W/mK. Wodoodporny jest specjalistą od izolacji fundamentów, a Twardy, wyjątkowo trwały i wytrzymały, przeznaczony jest do podłóg, garaży i dachów płaskich.

REKLAMA:


Założeniem kampanii „STYROPIAN Men – Gwiazdy Termoizolacji” jest duża dawka informacji z zakresu termoizolacji, zamknięta w humorystycznej i łatwej do zapamiętania konwencji. Liczymy, że tak jak przed rokiem nasza akcja trafi na podatny grunt i pomoże inwestorom w zakupie styropianu jak najlepiej spełniającego ich potrzeby, ale też odpowiedniego pod kątem rosnących wymagań energooszczędności w budownictwie – podsumował szef PSPS.

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt