chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dekoral inspiruje i doradza w urodzinowym LIVE

Dekoral inspiruje i doradza w urodzinowym LIVE

18.06.2018
Planujesz zmianę dotychczasowego wystroju wnętrza? Zastanawiasz się, jak dobrać kolory do salonu, czy powiększyć małą kuchnię? Jeśli tak, marka Dekoral zaprasza do udziału w live’ach na Facebooku na temat aranżacji wnętrz. Z okazji 20 urodzin marki, transmisję na żywo od czerwca do sierpnia poprowadzą specjalni goście, Joanna Real-Studzińska i Beata Kwiatkowska, autorki popularnego bloga wnętrzarskiego Make Home Easier.

Chemia budowlana - Beata Kwiatkowska i Joanna Real Studzińska autorki bloga Make Home Easier. Fot. Dekoral
Beata Kwiatkowska i Joanna Real Studzińska autorki bloga Make Home Easier. Fot. Dekoral

Podczas urządzania salonu, kuchni czy łazienki, każdy z nas staje przed dylematem, jakie kolory wybrać. Czy stawiać na spokojne jasne barwy, beże czy szarości, czy puścić wodze fantazji i użyć mocniejszych, ciemniejszych barw? Marka Dekoral od początku swojego istnienia inspiruje swoich klientów i doradza wybór tych kolorów, które sprawiają, że czujemy się dobrze i komfortowo we wnętrzu. Dla wszystkich, którzy urządzają lub zmieniają aranżację, marka postanowiła zorganizować niecodzienną atrakcję - live’y, wirtualne spotkania z Joanną Real-Studzińską i Beatą Kwiatkowską, autorkami popularnego bloga wnętrzarskiego Make Home Easier. Podczas live’u będzie poznać aktualne trendy wnętrzarskie, nową urodzinową paletę kolorów Dekoral, dowiedzieć się, jak zaaranżować wnętrze czy dobierać kolory.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Wirtualne spotkanie z ekspertem na 20 urodziny marki Dekoral


Z wizualizerem, dostępnym na stronie marki Dekoral można planować metamorfozę wnętrza na różnych urządzeniach mobilnych, takich jak tablet, czy smartfon. Karta kolorów umożliwia przeglądanie kolorów w technologii 360 stopni. W czym mogą być pomocne live’y? Live, dzięki swojej interaktywnej formie daje przede wszystkim możliwość aktywnego udziału w nim, bez wychodzenia z domu. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy są właśnie na etapie poszukiwania inspiracji, pomysłów i rozwiązań aranżacyjnych, a jednocześnie nie mają zbyt dużo czasu. Wystarczy wejść na fanpage marki Dekoral z każdego dowolnego urządzenia mobilnego w odpowiednim czasie. Cykl live’ów odbędzie się na przestrzeni trzech miesięcy, w czerwcu, lipcu oraz sierpniu, w godzinach wieczornych. Video będzie archiwizowane w historii FB, co umożliwi powrót do niego w dowolnym czasie.
REKLAMA:

Prowadzącymi spotkanie będą Joanna Real-Studzińska i Beata Kwiatkowska, autorki popularnego bloga wnętrzarskiego Make Home Easier. Podczas live’u projektantki pokażą, jak dobierać kolorystykę do wnętrz czy tworzyć mood board – komentuje Aldona Słapa-Nowacka, Brand Manager marki Dekoral.

Intrygujący Czarny Płomień we wnętrzu


O czym będziemy rozmawiać podczas live? Skupimy się przede wszystkim na udzieleniu praktycznych wskazówek, np. jak zestawiać ze sobą kolory, czy aranżować przestrzeń za ich pomocą. Poruszymy również temat nowej kolekcji 20 kolorów marki Dekoral, stworzonej specjalnie z okazji 20 urodzin firmy. Jednym z występujących w niej kolorów jest tajemniczy i intrygujący Czarny Płomień (Black Flame), będący połączeniem czerni i indygo. Występuje on również jako kolor roku 2018 marki Dekoral. Nasze ekspertki doradzą, w jaki sposób pracować z tą mocną barwą, z czym ją łączyć, aby stworzyć wnętrza wyraziste, pełne charakteru.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt