chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Architekt Anna Maria Sokołowska ekspertem marki Primacol

Architekt Anna Maria Sokołowska ekspertem marki Primacol

14.06.2018
Primacol, marka skupiająca farby, chemię budowlaną oraz efekty do dekoracji wnętrz, zyskała nowego eksperta. Od czerwca bieżącego roku architekt Anna Maria Sokołowska będzie doradzać na kanałach Social Media marki.

Chemia budowlana - Architekt Anna Maria Sokołowska. Fot. fotomohito
Architekt Anna Maria Sokołowska. Fot. fotomohito
Porady eksperta na łamach fanpage’a marki Primacol (fb.com/primacol – farby i efekty dekoracyjne) to stały cykl ukazujący się co czwartek pod hasztagiem #Primacolradzi. Dotychczas wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z użytkownikami dzielił się Karol Staniszczak, ekspert ds. chemii marki Primacol. W swoich wypowiedziach skupiał się na kwestiach typowo wykonawczych i remontowych. Zainteresowani mogli zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę na temat technik nakładania poszczególnych produktów i tworzenia efektów dekoracyjnych, malowania farbami i radzenia sobie z błędami wykonawczymi. Anna Maria Sokołowska będzie natomiast odkrywać tajniki właściwego projektowania wnętrz i wszelkich kwestii z nim związanych.

- Zawsze poświęcaliśmy dużo uwagi właściwemu przekazywaniu wiedzy na temat naszych produktów – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland. Chcemy, aby nasz odbiorca dokonywał świadomych wyborów, a dzięki temu był zadowolony z proponowanych przez nas rozwiązań. Od dawna cyklicznie szkolimy wykonawców, pracowników marketów budowlanych i handlowców. Social Media pozwalają w szybki, przystępny i skuteczny sposób dotrzeć z wiedzą do odbiorcy ostatecznego, który też ma przecież wiele pytań. Bardzo się cieszę, że te działania są doceniane przez użytkowników strony. Jestem pewien, że nowy ekspert znacznie poszerzy podejmowaną tematykę, a tym samym uatrakcyjni nasze porady.
REKLAMA:


Architekt Anna Maria Sokołowska, właścicielka biura projektowego Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Architekturą wnętrz zajmuje się od 2003 roku. Doświadczenie zdobywała pracując w trójmiejskich biurach architektonicznych. Od 2006 roku właścicielka Pracowni Projektowej Dragon Art, która w 2016 roku zmieniła nazwę na Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz. Laureatka wielu konkursów z zakresu architektury wnętrz, również na arenie międzynarodowej. Od kilku lat juror w konkursach „Dobry design” oraz „Diament Meblarstwa”. Prowadzi wykłady i warsztaty z tematyki związanej z projektowaniem wnętrz oraz dzieli się swoim doświadczeniem na łamach portali i prasy branżowej. Architekt z powołania, z pasji i życiowej miłości do architektury, pięknego designu i funkcjonalnych rozwiązań. Uwielbia prostotę i funkcjonalność. Inspiracji szuka w architekturze modernistycznej i skandynawskim designie. Podróżuje po targach i festiwalach branżowych w Polsce i w Europie, żeby być na bieżąco z panującymi na rynku trendami. Prywatnie mama Adrianka.

Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt