chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farba marki Primacol Decorative z Laurem Konsumenta 2018

Farba marki Primacol Decorative z Laurem Konsumenta 2018

13.06.2018
Farby dekoracyjne marki Primacol Decorative otrzymały godło Top Marka w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2018. Kapituła konkursu zwróciła szczególną uwagę i doceniła następujące produkty: Let’s shine, Silver Sand, Royal Silk i Farbę betonową. To farby, które mają już bardzo ugruntowaną pozycję na rynku i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców, tym bardziej więc miło, że zostały dostrzeżone w tak prestiżowym plebiscycie.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

Farba z brokatem


Let’s shine Primacol Decorative to dekoracyjna farba lateksowa o satynowym aspekcie. Do każdego opakowania farby dołączona jest torebka ze srebrnym brokatem, który po wymieszaniu z zawartością sprawia, że dekorowana ściana połyskuje w świetle. Uzyskany efekt jest bardzo subtelny, a jego intensywność wzrasta wraz z wzmacnianiem źródła światła. Farba przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzuje się doskonałym kryciem i wysoką odpornością na zmywanie. Produkt jest dostępny w wielu intrygujących wersjach kolorystycznych. Ze względu na ogromne zainteresowanie i popularność produktu, w krótce zamierzamy znacznie rozszerzyć paletę kolorystyczną farby oraz wprowadzić nowe rodzaje brokatu.

Odcienie szarości


Miłośnikom efektu betonowych ścian polecamy Farbę betonową Primacol Decorative. Pokryte nią ściany pasują głównie do stylu nowoczesnego i industrialnego. Współgrają przy tym z elementami ze szkła, drewna czy metalu. Farba dostępna jest w czterech odcieniach szarości. Przed zastosowaniem należy ją wymieszać i nanosić na podłoże zagruntowane preparatem Kontakt grunt Primacol Decorative. Farbę betonową nanosimy dwukrotnie wałkiem malarskim. Po nałożeniu pierwszej warstwy należy odczekać 24 godziny. Każdą warstwę powłoki wygładzamy plastikową pacą. Od nas zależy, jaki efekt chcemy uzyskać. Może to być powierzchnia gładka, z charakterystycznymi wżerami lub imitująca modne od kilku lat płyty z betonu architektonicznego. Po wykonaniu dekoracji pozostawiamy ścianę do wyschnięcia na 24 godziny i zabezpieczamy ją Lakierem dekoracyjnym Primacol Decorative. Ostatecznym efektem cieszymy się po upływie kolejnej doby.
REKLAMA:


Piasek rozsypany na wietrze


Silver Sand Primacol Decorative to strukturalna farba do tworzenia kreatywnych efektów dekoracyjnych. Powierzchnie nią pokryte, pod wpływem padania światła, mienią się perłowymi refleksami, tworząc trójwymiarowy efekt głębi. Doskonałe efekty wizualne otrzymujemy zarówno przy świetle sztucznym, jak i naturalnym. Silver Sand Primacol Decorative zawiera specjalistyczne dodatki strukturalne, które w trakcie aplikacji tworzą wzór przypominający rozsypany na wietrze piasek. Produkt jest przeznaczony do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Farba dostępna jest w siedmiu gotowych wersjach kolorystycznych oraz w bazie srebrnej, którą również można barwić dowolnymi kolorantami. Do jej nakładania wykorzystujemy płaski pędzel. Przed przystąpieniem do właściwego malowania, należy pokryć podłoże farbą podkładową Decobase Primacol Decorative w kolorze, który najbardziej pasuje do odcienia farby Silver Sand. Po upływie 12 godzin od zakończenia malowania uzyskujemy właściwy efekt dekoracyjny.

Jedwab na ścianie


Royal Silk Primacol Decorative to dekoracyjna farba, przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń. W jej składzie znajdują się specjalne perłowe wypełniacze, dzięki którym na dekorowanej powierzchni powstają powłoki ze szlachetnym połyskiem. Migoczące refleksy są dynamiczne i zmieniają się wraz z kątem padania światła. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych oraz bazie srebrnej i złotej, które również można barwić dowolnymi kolorantami. Farbę Royal Silk Primacol Decorative nanosi się pacą wenecką po uprzednim pomalowaniu podłoża farbą podkładową Decobase w kolorze zbliżonym do odcienia powłoki właściwej. Należy pamiętać, aby maksymalna grubość nanoszonej warstwy wynosiła 1 mm. Efekt dekoracyjny tworzy się bezpośrednio po nałożeniu, wygładzając nałożoną masę w różnych kierunkach. Gotową powłokę trzeba pozostawić na 12 godzin do całkowitego wyschnięcia. Po tym czasie ściana uzyska efekt jedwabiu.

Kilka słów o wyróżnieniu


Top Marka w programie Laur Konsumenta jest prestiżowym godłem, którym mogą pochwalić się marki o szczególnej pozycji, niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych brandów dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez konsumentów w plebiscycie Laur Konsumenta/Klienta. Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców. Uzyskany tytuł to wyłącznie głos konsumenta, będący najwyższą aprobatą i rekomendacją znanych marek.
Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt