chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » NAJLEPSZE KLEJE I FUGI? Zdaniem wykonawców to TE OD MAPEI!

NAJLEPSZE KLEJE I FUGI? Zdaniem wykonawców to TE OD MAPEI!

11.06.2018
Być w oczach profesjonalistów marką pierwszego wyboru to marzenie wielu firm. Dla MAPEI Polska to rzeczywistość poparta wynikami jedenastu kolejnych rankingów Budowlana Marka Roku w kategoriach: „kleje do płytek” i „fugi”, prowadzonych przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Chemia budowlana - Fot. Mapei
Fot. Mapei
Co roku polscy wykonawcy dokonują w nich wyboru marki #1, biorąc pod uwagę jakość produktów budowlanych, stosunek jakości do ceny oraz częstotliwość stosowania. W latach 2007 – 2018, rok po roku, w kluczowych dla MAPEI kategoriach produktowych, wykonawcy postawili na markę MAPEI. To dowód stabilności parametrów technicznych i użytkowych klejów do płytek i fug MAPEI, a co za tym idzie – bezpieczeństwo i trwałe piękno każdej inwestycji, w której są one stosowane.

Autor: Mapei - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Mapei
Nowości z firmy Mapei
Czytelnia firmy Mapei
Poradnik firmy Mapei
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt