chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Festiwal Ugryźć Sztukę ’Bite-Art’

Festiwal Ugryźć Sztukę ’Bite-Art’

06.06.2018
Już niedługo odbędzie się kolejna edycja festiwalu artystycznego " Ugryźć sztukę ’Bite-art Festival", całość realizowana na zlecenie Biura Promocji Miasta Bydgoszcz.

Chemia budowlana - Fot. Farby Kabe Polska
Fot. Farby Kabe Polska

Jak w ubiegłym roku Firma Farby KABE będzie miała również swój udział w tym wydarzeniu, będąc Głównym Sponsorem tegorocznej edycji oraz przekazując farby na wymalowanie dwóch wielkoformatowych murali w kluczowych dla Bydgoszczy lokalizacjach.

Pierwszy mural historyczny na ul. augusta Cieszkowskiego - jedna z najciekawszych architektonicznie ulic miasta Bydgoszcz. Mural zostanie wymalowany na elewacji kamienicy znajdującej się przy ul. Gdańskiej 61 - od strony ul. A. Cieszkowskiego. Mural o powierzchni 160 m2.
Przeczytaj również: Warszawski Szpital Dziecięcy
REKLAMA:


Drugie malowidło powstanie na ul. 20 stycznia na elewacji kamienicy nr 3 oraz na murze znajdującym się przy tej kamienicy. Jest to artystyczne centrum Bydgoszczy w pobliżu znajduje się Teatr, Filharmonia, Akademia Muzyczna, park Jana Kochanowskiego. Mural o powierzchni 200 m2.

Autor: Farby Kabe Sp. z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Farby Kabe
Nowości z firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Czytelnia firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Poradnik firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt