chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wielkie piłkarskie święto - Śnieżka Cup w Dębicy

Wielkie piłkarskie święto - Śnieżka Cup w Dębicy

04.06.2018
Niebawem, bo już w dniach 16-17 czerwca, czekają nas wielkie sportowe emocje! Na stadionie LKS Igloopolu w Dębicy rozegrane zostaną piłkarskie zmagania ponad 1000 młodych uczniów z pięciu województw w ramach turnieju Śnieżka Cup.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Do zaciętej rywalizacji stanie aż 100 drużyn z różnych regionów Polski, w tym zespoły z województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Do rozgrywek przystąpią sportowcy z roczników 2007-2012.

- Turniej jest szansą dla młodych piłkarzy, którzy mogą realizować dziecięce marzenia i pasje oraz zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Zainteresowanie wydarzeniem z roku na roku nie słabnie, w tej edycji odwiedzi nas nawet drużyna ze śląskiego Żywca. – mówi Piotr Drobot, trener i koordynator turnieju z ramienia LKS Igloopol.Mecze będą rozgrywane równocześnie na kilku boiskach, co gwarantuje kibicom nieprzerwane emocje, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnego celebrowania tego piłkarskiego święta już od godziny 9:00.

REKLAMA:

Śnieżka od lat promuje inicjatywy społeczne wspierające aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Turniej Śnieżka Cup w każdej edycji gromadzi setki młodych, utalentowanych sportowców, dla których turniej jest często początkiem piłkarskiej przygody oraz przepustką do gry w największych klubach piłkarskich w kraju.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt