chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wydanie specjalne magazynu ATLAS fachowca

Wydanie specjalne magazynu ATLAS fachowca

07.05.2018
Nowy numer ATLAS Fachowca składa się z dwóch części: CERAMIKI oraz SZTUKI ELEWACJI.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Spis treści:


W części CERAMIKA ATLAS, prezentujemy dwa najnowsze kleje z oferty produktowej ATLAS. Nowy sezon budowlany otworzyliśmy podwójną mocą włókien i polimerów, czyli produktami o wyjątkowych właściwościach. Pierwszym z nich jest klej uelastyczniony OK! jego receptura została wzmocniona technologią podwójnych włókien, dzięki czemu poszerza się zakres jego zastosowań. Przeczytacie o nim na stronach 6-11.

Prezentujemy również klej, który jest znany niemal każdemu Wykonawcy, czyli wysokoelastyczny odkształcalny ATLAS PLUS – w nowej odsłonie. Opinie Fachowców, którzy uczestniczyli w walidacjach i potwierdzają wyjątkowe właściwości nowego PLUSA znajdziecie na stronach 20-25.
Przeczytaj również: Nowy numer Atlasa Fachowca!
REKLAMA:


Ponadto: materiał poświęcony dużym i wielkim formatom płytek, które coraz częściej możecie spotkać w codziennej pracy. Te formaty, choć piękne, wymagają sporego doświadczenia i precyzji, dzięki którym zarówno inwestor, jak i Wykonawca będą zadowoleni z efektu końcowego. Nasz artykuł powstał dzięki współpracy dwóch marek – ATLAS i Tubądzin. Jak wyglądają prace z wielkim formatem krok po kroku? Przeczytasz na stronach 28-33.

SZTUKA ELEWACJI ATLAS to część poświęcona ofercie produktowej w zakresie systemów ociepleń. Przygotowaliśmy zestawienie produktów, które zapewnią właściwą ochronę elewacji, a jednocześnie nadadzą jej niepowtarzalny charakter.

Prezentujemy nową ofertę tynków dekoracyjnych ATLAS, które oddają naturalny efekt starzonego drewna, nowoczesnego betonu, metalu czy kamienia. Przeczytacie o nich na stronach 10-15.
Przeczytaj również: Nowy numer Atlasa fachowca
W tym wydaniu również materiał poświęcony odpowiedniemu doborowi farb i tynków elewacyjnych. Na co zwracać szczególną uwagę? Odpowiedź znajdzie na stronach 22-27.

Oprócz informacji o produktach nie zapomnieliśmy o najważniejszym – czyli o zwróceniu uwagi na bardzo ważną rolę systemu ociepleń, jego odpowiednim doborze, korzyściach oraz zaletach termoizolacji.

To i wiele więcej w wydaniu specjalnym ATLASA fachowca. Elektroniczna wersja magazynu dostępna jest na stronie firmy.
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt