chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ATLAS SZTUKA ELEWACJI – nowe spojrzenie na piękno fasady

ATLAS SZTUKA ELEWACJI – nowe spojrzenie na piękno fasady

23.04.2018
ATLAS, wydając w 2017 roku Vademecum nt. kompleksowego kształtowania elewacji pokazał, że jest ekspertem w systemach ociepleń i liderem rynku w tym segmencie.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Teraz udowadnia, jak ważne dla firmy jest podążanie za zmieniającymi się trendami oraz rosnącymi oczekiwaniami nie tylko inwestorów, ale również architektów i wykonawców. Firma uzupełnia fachowe publikacje o nowe wydanie Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji.

Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji to ponad stustronicowy folder prezentujący efekty dekoracyjne, takie jak efekt betonu, metalu, kamienia, drewna czy piaskowca. Do każdego z tych efektów przypisane są produkty i rozwiązania techniczne, za pomocą których możliwe jest ich uzyskanie na elewacji. Ponadto folder służy za podręczny wzornik z pełną paletą barw występujących w ofercie tynków i farb.
Przeczytaj również: Nowy numer Atlasa Fachowca!
REKLAMA:


Drugie wydanie Vademecum Sztuka Elewacji to niezwykle interesujący zbiór informacji na temat produktów ATLAS, dzieki którym możliwe jest zaprojektowanie i wykonanie efektownej elewacji. Słuchając każdej z grup – architektów, wykonawców czy inwestorów – systematycznie udoskonalamy i wprowadzamy nowe produkty tak, aby praca z nimi była efektywna i bezpieczna, a osiągane dzięki niej efekty zachowywały trwałość przez wiele lat – mówi Łukasz Kulczycki, kierownik Grupy Produktowej Ocieplenia w Atlas.

Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji to kompletne źródło wiedzy na temat kreowania elewacji. Ponad 25 letnie doświadczenie firmy, doskonałe produkty oraz fachowe narzędzia dostępne na www.atlas.com.pl pozwalają na realizowanie nawet najodważniejszych projektów.

Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji 2018 dostępne na stronie firmy.
Przeczytaj również: Nowy numer Atlasa fachowca
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt