chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Roadshow z Soudal

Roadshow z Soudal

23.04.2018
Jak aktywnie spędzić rodzinny weekend i ciekawie rozpocząć sezon rowerowy w mieście? Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu Roadshow, które odbędzie się w Krakowie w dniach 28-29 kwietnia.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal

Roadshow to cykl wyjątkowych imprez promujących kolarstwo, zaplanowanych w dziecięciu miastach Polski do końca października 2018, z okazji 90-lecia narodowego wyścigu Tour de Pologne. Innowacyjna formuła wydarzenia łączy w sobie w formie zabawy historię z nowoczesnością, edukację ze sportem oraz daje możliwość skorzystania z profesjonalnych porad dietetyków i trenerów.

Podczas Roadshow można będzie skorzystać z bezpłatnego przeglądu roweru: kontroli zużycia napędu, regulacji hamulców, regulacji przerzutek, smarowania łańcucha, sprawdzenia połączeń śrubowych, kontroli ciśnienia w kołach między innymi z zastosowaniem produktów Soudal: Brake Cleaner, White Grease, Degrip All. Punkt rowerowy Soudal będzie ustawiony obok oryginalnego samochodu technicznego drużyny kolarskiej Lotto-Soudal, sprowadzonego do Krakowa specjalnie z okazji Roadshow Tour de Pologne.

Miłośników kolarstwa, którzy pamiętają zwycięstwa Czesława Langa, z pewnością zainteresuje mobilne muzeum Tour de Pologne. Będzie w nim można zobaczyć rower, na którym wicemistrz olimpijski pokonywał kolejne etapy wyścigów. Wśród wielu materiałów historycznych i unikatowych eksponatów, takich jak medale olimpijskie czy żetony sportowe, zostaną zaprezentowane zdjęcia współczesnych gwiazd kolarstwa, w tym Tomasza Marczyńskiego z drużyny Lotto Soudal.

Innowacyjną propozycją aktywnej zabawy na Roadshow jest Mikro Tour de Pologne. Chętni będą mogli zasiąść na trenażerach szosowych i „napędzać” swojego mikrokolarza. Interaktywna makieta, dzięki specjalnie zaprojektowanej wizualizacji, pozwoli w realistyczny sposób zapoznać się uczestnikom wyścigu oraz „kibicom” z wybranymi etapami wyścigu Tour de Pologne. Czasy pokonywania podjazdów i zjazdów oraz ostateczny wynik uczestników zostanie zapisany w systemie elektronicznym, a zwycięzcy zostaną wyłonieni w odpowiednich kategoriach wiekowych.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt