chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Zwycięzcy Olimpiady „Buduj z Pasją”

Zwycięzcy Olimpiady „Buduj z Pasją”

19.04.2018
W dniach 9-11 kwietnia 2018 roku w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu odbył się Finał Centralny VII Olimpiady „Buduj z Pasją”. Do boju stanęło 16 najlepszych drużyn z całej Polski, którzy zmagali się w części praktycznej, jak i teoretycznej.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Akademia Techniczna była jednym z głównych sponsorów materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania zadania finałowego, a jej eksperci autorami, zarówno pytań teoretycznych, jak i zadań praktycznych. Uczniowie w tym roku mieli wykonać aranżację ściany na uprzednio przygotowanym podłożu zgodnie z technologią malarską. Zadanie polegało na tapetowaniu tapetą 3D i pomalowaniu jej dwukrotnie farbą Sigma Sigmulto Metallic oraz pomalowaniu dolnej części farbą emulsyjną Dekoral Clean&Color.
Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Efekt końcowy eksperckim okiem oceniali m.in. specjaliści ds. Szkoleń Akademii Technicznej PPG Deco. Najlepiej w części praktycznej i teoretycznej poradziły sobie drużyny:
Miejsce I – Zespół Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii – uczniowie, Sebastian Sowa i Adrian Krawczyk – opiekun Pani Ela Smeryczyńska.
Miejsce II – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Władysława Sikorskiego w Tarnobrzegu – uczniowie, Grzegorz Rękas i Paweł Szelest – opiekun Pan Rafał Sawicki.
Miejsce III – Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach – uczniowie, Tomasz Adamczyk i Michał Bocian – opiekun Pani Anna Wąsala.

Umiejętności zaprezentowane przez uczestników były na bardzo wysokim poziomie, a ich zaangażowanie w trudne zadania finałowe świadczyły o ich wielkiej pasji i wytrwałości! – mówi Klara Pikiewicz, Specjalista ds. Operacyjnych i Marketingu z Akademii.
REKLAMA:

11 kwietnia odbyła się uroczysta Gala Finałowa, podczas której wszystkie finałowe drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe, dyplomy oraz puchary.
Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt