chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » 11 Międzynarodowy konkurs TROPHY 2018 już za nami

11 Międzynarodowy konkurs TROPHY 2018 już za nami

09.04.2018
Saint-Gobain TROPHY to wyjątkowe wydarzenie w branży gipsowej i największy międzynarodowy konkurs w swoim rodzaju. Konkurs przeznaczony jest dla Wykonawców, którzy w swoich realizacja stosują Systemy Suchej Zabudowy - rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, komfortu, bezpieczeństwa, estetyki.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips
Ma on na celu rozpoznanie i nagradzanie kunsztu oraz promowanie innowacji w zakresie stosowania płyt gipsowo-kartonowych. Wykonawcy wyłaniani są w konkursach lokalnych, a następnie zapraszani są do udziału w międzynarodowym etapie konkursu. To prestiżowe wydarzenie jest również potwierdzeniem świetnej współpracy Saint-Gobain z wykonawcami z całego świata. Finałowa Gala konkursu to też dobry moment na wymianę doświadczeń.

Ten unikalny Globalny program miał swoje początki w Paryżu w 1998 roku. Wtedy zgłoszonych zostało 20 projektów w sumie z 15 krajów konkurujących ze sobą zaledwie w dwóch kategoriach (Gips - Tynki i Płyt gipsowo-kartonowych). Od tego czasu, konkurs TROPHY nieustannie ewoluował i rozwijał się dodawano nowe kategorie obejmując różne rodzaje rynków, tak aby pokazać rozwój nowych technik, które widzimy dzisiaj.
REKLAMA:


Wybór najlepszych projektów to długi i skomplikowany proces. Aby mieć pewność, że oceny będą obiektywne opracowano specjalne kryteria oraz starannie dobrano skład Międzynarodowego Jury. Sędziowie oceniają zarówno umiejętności techniczne wykonawców suchej zabudowy, jak i ogólną wydajność systemów i rozwiązań wdrażanych w trakcie realizacji projektów. W skład Jury wchodzą pracownicy Saint-Gobain, eksperci zewnętrzni i delegaci krajowi.

Każdy projekt jest oceniany według tych samych kryteriów, chociaż punkty są ważone zgodnie z kategorią, do której należy projekt: jakość i know-how wykonania, a także wyzwanie techniczne przed instalacją i podczas instalacji, wpływ wykonawcy na zastosowanie w danym projekcie produktów RIGIPS oraz innych rozwiązań Saint – Gobain, ogólna prezentacja projektu.

Tegoroczna 11 edycja konkursu była największa i najbardziej prestiżowa z dotychczasowych . Zgłoszono 87 projektów w 6 kategoriach. Wręczono 14 nagród, a udział w Gali wzięło 450 gości z całego świata. Uczestnicy dokonali niemożliwego łącząc doskonałą jakoś wykonania z światowej klasy materiałami czego rezultatem były niezwykłe projekty. Niektóre opierały się na historycznych strukturach inne natomiast były tworzone zupełnie od podstaw. Twórcy pokazali niebywałą kreatywność i pomysłowość. Wybór nie był łatwy, wszystkie prezentowane obiekty były na bardzo wysokim poziomie.RIGIPS Polska reprezentowały następujące obiekty: Hotel Arche Zamek Biskupi wykonawca Arche Grupa w kategorii rozwiązania sektorowe ora G2A Arena Jasionka wykonawca FRB Michalski w kategorii sufity.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej Gali, która odbyła się 23.03.2018 w Lizbonie.

Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt