chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farba elewacyjna Q 360 od quick-mix

Farba elewacyjna Q 360 od quick-mix

09.04.2018
Elewacyjna farba silikonowa Q 360 należy do najnowocześniejszej generacji farb przeznaczonych do malowania elewacji budynków nowo wznoszonych i ocieplanych w systemie quick-mix Lobatherm, jak również budynków poddawanych pracom remontowym oraz renowacyjnym.

Chemia budowlana - Farba Q 360. Fot. quick-mix
Farba Q 360. Fot. quick-mix
Farba Q 360 to farba silikonowa, która zachowuje trwałą kolorystykę, jest bowiem odporna na promieniowanie UV. Dzięki podwyższonemu współczynnikowi pH oraz zawartości preparatów biobójczych zabezpiecza powierzchnię elewacji przed rozwojem mikroorganizmów. Powłoka malarska chroni powierzchnię elewacji przed zawilgoceniem przez ulewne deszcze oraz pozwala na długotrwałe utrzymanie elewacji w czystości. Farba jest wysoce dyfuzyjna dla pary wodnej oraz dla CO2 . Produkt ten jest łatwy w nakładaniu oraz w obróbce zarówno podczas aplikacji ręcznej jak i podczas natrysku. Q 360 zalecana jest do malowania podłoży mineralnych, wszelkiego rodzaju tynków tradycyjnych, jak również tynków cienkowarstwowych nakładanych na systemach ociepleń. Obszary zastosowania farby quick-mix to: malowanie systemów ociepleń quick-mix, renowacja systemów ociepleń, malowanie detali architektonicznych oraz do wykonywanie dyfuzyjnych powłok malarskich podczas renowacji obiektów zabytkowych. Farba elewacyjna Q 360 charakteryzuje się dużą siłą krycia i niskim zużyciem. Istotnym parametrem tego produktu jest odporność na zabrudzenia, która zgodnie z indeksem DC wg US Norm wynosi 99,5 %.

Produkt barwiony w systemie quick-mix ColorSelect.
Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Quick-mix
Nowości z firmy Quick-mix
Czytelnia firmy Quick-mix
Poradnik firmy Quick-mix
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt