chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » GaLaKreativ firmy quick-mix - autorska dekoracja ogrodu

GaLaKreativ firmy quick-mix - autorska dekoracja ogrodu

06.04.2018
Połączenie kamyków, żwiru oraz grysów żywicą poliuretanową GaLaKreativ pozwala na stworzenie różnorodnych autorskich kompozycji ogrodowych. Ekologiczne spoiwo do kamienia i kruszyw ozdobnych GaLaKreativ firmy quick-mix gwarantuje, że stworzone przy jej użyciu nawierzchnie będą cieszyć swoim wyglądem przez długi czas i naturalnie podkreślą urok ogrodowej roślinności.

Chemia budowlana - Fot. quick-mix
Fot. quick-mix
Spoiwo do kamienia i kruszyw ozdobnych GaLaKreativ firmy quick-mix to poliuretanowa, bezrozpuszczalnikowa żywica, która tworzy wodoprzepuszczalną nawierzchnię. Odporność na działanie niskich i wysokich temperatur sprawia, że wykonane za jej pomocą elementy nie tracą swoich właściwości przez długi czas. Dzięki wysokiej wytrzymałości na ściskanie i małej ścieralności doskonale nadaje się zarówno do tworzenia elementów powierzchni dekoracyjnych takich jak opaski wokół domu i zabezpieczenia wokół drzew oraz powierzchni użytkowych o właściwościach antypoślizgowych w postaci ścieżek i obrzeży basenów. Jednokomponentowy, bezwonny produkt zapewnia szybkie i bezproblemowe użycie. Żywica jest przeźroczysta, co pozwala wydobyć autentyczne piękno kruszyw. Odpowiednie właściwości GalaKreativ umożliwia tworzenie podłoży dekoracyjnych i zapraw podkładowych lub drenażowych nie zawierających cementu.
Chemia budowlana - Fot. quick-mix
Fot. quick-mix
Chemia budowlana - Fot. quick-mix
Fot. quick-mix

Spoiwo GalaKreativ zdobyło główne trofeum „Zielony Laur” w konkursie „Najlepszy produkt i technologie do ogrodu i terenów zieleni” podczas Międzynarodowej Wystawy „Zieleń to Życie” w 2010 roku.

Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Quick-mix
Nowości z firmy Quick-mix
Czytelnia firmy Quick-mix
Poradnik firmy Quick-mix
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt