chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Projekt Knauf Downhill Challenge

Projekt Knauf Downhill Challenge

04.04.2018
Trzy drużyny, trzy niebanalne projekty i trzy razy tyle więcej świetnej zabawy pośród malowniczej górskiej scenerii.

Chemia budowlana - Fot. Knauf
Fot. Knauf
Oto projekt Downhill Challenge - Szusowanie na płytach gipsowych Knauf, który porusza naszą wyobraźnię i zachęca do szukania nieszablonowych rozwiązań.

A gdyby tak zrobić sobie narty, sanki, czy deskę snowboardową z materiałów do suchej zabudowy? Brzmi nieprawdopodobnie? Ale nie dla firmy Knauf, kreatywność ma wpisaną w DNA i wszystko, co z pozoru wydaje się nieprawdopodobne, wnet w czyny zmienia.

REKLAMA:


Zaledwie jeden dzień zajęło kreatywnym Kolegom stworzenie z materiałów do suchej zabudowy osprzętu, którego nie powstydziłby żaden prawdziwy miłośnik białego szaleństwa. Podzieleni na trzy drużyny konstruktorów, pobiegli do stołów, aby najpierw na papier przelać to, co zrodziło się w ich głowach, a następnie przy użyciu znanych sobie narzędzi do obróbki płyt gk, wytworzyć sprzęt godny najlepszego stoku.

Autor: Knauf - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Knauf
Nowości z firmy Knauf
Czytelnia firmy Knauf
Poradnik firmy Knauf
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt