chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tikkurila na Sztokholmskich Targach Mebli i Oświetlenia 2018

Tikkurila na Sztokholmskich Targach Mebli i Oświetlenia 2018

23.03.2018
Tikkurila Polska S.A. wzięła udział w Stockholm Furniture & Light Fair i opracowała nowe kolory godne uwagi.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Odcienie czerwieni wciąż wydają się modne, ale obecnie są wypierane przez jaśniejsze barwy, odcienie nieprzetworzonego drewna oraz zaskakujące nadchodzące kolory, jak na przykład jasnoniebieski. Era bogatych powierzchni nadal trwa, jednakże występuje wyraźna zmiana w kierunku odważniejszych kombinacji.

Oprócz pojedynczych kolorów, które się wyróżniały, dostrzegliśmy całe przestrzenie zbudowane z różnych odcieni pochodzących z jednej rodziny kolorów. Na ścianach dominowały matowe, półmatowe oraz strukturalne, nierówne powierzchnie, które łączyły się z powierzchniami idealnie lśniącymi i innymi strukturami. Kolory połączono z reliefami, aby stworzyć trójwymiarowe wyrażenia o zapierającym dech w piersiach wyrazie.

REKLAMA:
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt