chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » SKAŁA Tychy w prestiżowym gronie laureatów "Gazel Biznesu"

SKAŁA Tychy w prestiżowym gronie laureatów "Gazel Biznesu"

15.03.2018
SKAŁA TYCHY znalazła się w gronie laureatów rankingu "Gazele biznesu" najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Chemia budowlana - Fot. Skała Tychy
Fot. Skała Tychy

Szczególne gratulacje i podziękowania dla pracowników, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do tego sukcesu.

Firma pragnie również podziękować swoim kontrahentom oraz partnerom handlowym, którzy od lat ufają produktom i w znaczny sposób przyczyniają się do rozpowszechniania i wprowadzania innowacyjnych technologii marki SKAŁA.
Przeczytaj również: Wakacyjny KONKURS - czas START
REKLAMA:


Fakt, że SKAŁA znajduje się w tak prestiżowym gronie laureatów "Gazel Biznesu", stanowi dla firmy dodatkową motywację do dalszego rozwoju i działań na rzecz energooszczędnego budownictwa.

Autor: SKAŁA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy SKAŁA
Nowości z firmy SKAŁA
Czytelnia firmy SKAŁA
Poradnik firmy SKAŁA
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt