chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Blue Dolphin Tapes na Targach Grupy PSB

Blue Dolphin Tapes na Targach Grupy PSB

15.03.2018
6 i 7 marca odbyły się 16 Targi Grupy Polskich Składów Budowlanych – w tym roku połączone były z Jubileuszem 20-lecia Grupy.

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

Na targach marka Blue Dolphin zaprezentowała Wałki Malarskie nowej generacji -serii 330, które są produkowane we własnym zakładzie w Kielcach.

Na targach odbyła się charytatywna licytacja, w której Blue Dolphin był partnerem już po raz czwarty. W tym roku dołączyły również inne firmy. Blue Dolphin przeznaczył na ten cel Taśmy Malarskie i Budowlane.
REKLAMA:

Dochód z licytacji trafi do dwóch domów dziecka z województwa świętokrzyskiego, którymi opiekuje się na co dzień centrala Grupy PSB. Licytacja przyniosła kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

Po pierwszym dniu Targów, odbył się Jubileuszowy Bankiet z okazji 20-lecia Grupy PSB, na którym Blue Dolphin otrzymał statuetkę za współpracę.

Autor: XL - TAPE - INTERNATIONAL - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy XL - TAPE
Nowości z firmy XL - TAPE - INTERNATIONAL
Czytelnia firmy XL - TAPE - INTERNATIONAL
Poradnik firmy XL - TAPE - INTERNATIONAL
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt