chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farby Kabe Polska na targach Grupy PSB

Farby Kabe Polska na targach Grupy PSB

13.03.2018
W dniach od 6 do 7 marca 2018 r. odbyły się w Kielcach targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. Spółka zorganizowała je po raz XVI. Pierwszy dzień targów przyniósł finansowe i frekwencyjne rekordy oraz charytatywną licytację.

Chemia budowlana - Fot. Farby Kabe Polska
Fot. Farby Kabe Polska

Dwudniowe spotkanie miało formę zamkniętą i uczestniczyli w niej wyłącznie partnerzy sieci PSB: składy budowlane, placówki Profi, sklepy Mrówka i dostawcy Grupy PSB.

W tegorocznych targach uczestniczyło ponad 5200 osób, w tym ponad 350 wystawców, reprezentantów wszystkich branż materiałów budowlanych i około 95% firm kupieckich Grupy PSB. Targi organizowane były bez udziału publiczności.
Przeczytaj również: Farby KABE na XVII Targach PSB
REKLAMA:


Obecność naszej firmy na targach była po raz kolejny okazją do spotkań biznesowych, wymiany poglądów jak również do zaprezentowania oferty produktowej Farby KABE.

Jako Akcjonariusz Grupy Polskie Składy Budowlane Firma Farby KABE Polska otrzymała podziękowanie za 20 lat owocnej współpracy z Grupą PSB.

Autor: Farby Kabe Sp. z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Farby Kabe
Nowości z firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Czytelnia firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Poradnik firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt