chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Targi „FENSTERBAU FRONTALE“ z Remmers

Targi „FENSTERBAU FRONTALE“ z Remmers

08.03.2018
Targi te to jedne z najbardziej prestiżowych imprez branży budowlanej, okiennej, drzwiowej i fasadowej. Od 21 do 24 marca br. w Norymberdze przedstawimy liczne nowości dla profesjonalistów zajmujących się aplikacją powłok na drewnie.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers
Na naszym stoisku (nr 147, hala 5) zaprezentujemy między innymi produkt wchodzący w skład opartego na surowcach odnawialnych, systemu trwałych produktów [eco]. To absolutna nowość w segmencie „powłok do elementów zachowujących wymiar“. Ten niskoemisyjny system można bez obaw stosować w pomieszczeniach. W jego sprawie został złożony wniosek o certyfikat RAL ZU 12a „Błękitny Anioł“ (Der Blaue Engel*). Jest to jeden z najstarszych, funkcjonujących znaków ekologicznych: został opracowany i ustanowiony w 1997 roku, przez niemieckie Ministerstwo Środowiska.

Na stoisku targowym, zobaczyć będzie można w działaniu także lakier wodny „z efektem naturalnego drewna” - Induline NW-740/05. Produkt ten zapewnia pokrytym bezbarwną powłoką jasnym gatunkom drewna wygląd materiału niepokrytego żadną powłoką. Zapewnia on ponadto trwałą ochronę przy jednoczesnym zachowaniu jego naturalnej, surowej estetyki.
Przeczytaj również: Remmers na targach Drema 2017
REKLAMA:


Po raz pierwszy odwiedzający będą mogli zajrzeć do stanowiącej integralną część naszej targowej prezentacji tzw. „strefy technicznej“, w której przedstawione będą nowe technologie aplikacji powłok w produkcji okien. Tam też dyskutowane będą najnowsze rozwiązania techniczne. Dzięki materiałom multimedialnym pokazana zostanie nowa metoda klejenia lakierowanych, bardzo wąskich ram skrzydeł.

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Remmers
Nowości z firmy Remmers
Czytelnia firmy Remmers
Poradnik firmy Remmers
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt