chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Technologie w segmencie ceramiki i ociepleń to nowe inwestycje Grupy Selena

Technologie w segmencie ceramiki i ociepleń to nowe inwestycje Grupy Selena

06.03.2018
Grupa Selena inwestuje w nowe technologie oraz rozwiązania produkcyjne i rozszerza portfel rewolucyjnych produktów z obszaru ceramiki i ociepleń. Zaawansowana technologia – to przede wszystkim inwestycje w zakresie nowych rozwiązań produkcyjnych.

Chemia budowlana - Roman Owczarek, Dyrektor Business Unitu ETICS & Construction Chemicals (ECC) w Selenie FM SA. Fot. Selena
Roman Owczarek, Dyrektor Business Unitu ETICS & Construction Chemicals (ECC) w Selenie FM SA. Fot. Selena
W celu zapewnienia możliwie najszerszego dotarcia do rozwijających się rynków zagranicznych Grupa modernizuje już istniejące linie produkcyjne nie tylko w Polsce, ale również w Kazachstanie i Rumunii. Inwestycje te w połączeniu z pracą zespołu R&D skutkują innowacyjnymi produktami – jako pierwsza w Europie wprowadziła właśnie do polskiej oferty gamę klejów żelowych z włóknami marki Tytan Professional.

Motorem rozwoju innowacyjnej firmy jest bliska współpraca z rynkiem i szukanie rozwiązań odpowiadających na jego potrzeby. Dlatego Grupa Selena od 25 lat kładzie nacisk na rozwój obszaru R&D, gdzie w wewnętrznych ośrodkach badawczo-rozwojowych znajdujących się w Polsce, Chinach, Turcji czy w Hiszpanii opracowywane są formuły wszystkich naszych innowacyjnych produktów, m.in. takich jak energooszczędne systemy ociepleń pozwalające na wyeliminowanie mostków cieplnych, np. rewolucyjny pianoklej IS 13. Dzięki takim produktom, Selena i marka Tytan w nowoczesny sposób umożliwia swoim klientom rozwój ich biznesu – mówi Roman Owczarek, Dyrektor Business Unitu ETICS & Construction Chemicals (ECC) w Selenie FM SA.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Andrzej Ulfig, Prezes Zarządu Seleny SA. Fot. Selena
Andrzej Ulfig, Prezes Zarządu Seleny SA. Fot. Selena
Pozycja lidera w niektórych segmentach rynku chemii budowlanej obliguje nas do tego, żeby zawsze starać się być o krok przed konkurencją. Dotyczy to także obszarów, które do tej pory nie stanowiły podstawowego asortymentu Seleny, jak właśnie klejów do płytek. Zauważyliśmy, że wykonawcy cenią sobie oba dostępne rozwiązania – kleje żelowe i kleje wzmocnione włóknami. Postanowiliśmy więc wyjść im naprzeciw, oferując produkt łączący obie te cechy, obejmując przy tym należą nam pozycję także w tym segmencie – mówi Andrzej Ulfig, Prezes Zarządu Seleny SA.

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt